ФСБшників "поставили на вуха": У караоке-барі окупованого Криму замовили пісню на честь полку "Азов" (відео)

Не зважаючи на роки терору, котрий з лютого 2022-го лише посилився, ситуація в Криму виходить з-під контролю окупантів

Поки окупанти бігали залою, щоб знайти співробітників та вимкнути трек, він відіграв від початку до кінця, а замовник підспівував та пританцьовував, передають Патріоти України.

В анексованому Криму чоловік у караоке-барі на набережній міста Щолкіне замовив у діджея Дике поле українського виконавця Yarmak. Коли стався інцидент, не відомо, проте у місцевих пабликах у соцмережах відео почали розповсюджувати 14 серпня.

Судячи з відео, колаборанти та окупанти спочатку бігали залою, щоб знайти когось із співробітників та вимкнути пісню, а потім змусили господаря закладу, її працівника та замовника пісні вибачатися на камеру. Тим не менш, пісня відіграла повністю. А замовник підспівував і танцював.

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...

Платежі за газ рахуватимуть за новими правилами з жовтня: Як зміняться суми за транспортування

вівторок, 3 жовтень 2023, 1:45

В Україні з 1 жовтня за новими правилами розраховуватимуть платежі за транспортування газу. Мінімальна вартість доставки газу зменшиться, проте новація торкнеться не всіх, передають Патріоти України. Таке рішення ухвалила Нацкомісія з питань енергетик...