У Тернопільській області в селі Вертелка обвалився автомобільний міст, побудований ще в радянські часи, на його руїнах зависла вантажівка, передають Патріоти України.
Провалився кузов з вісьмома тоннами піску, але машина зачепилася передніми колесами за міст, що і врятувало її від падіння в річку. Водій встиг вибратися з кабіни.
ЗІЛ діставали краном під наглядом рятувальників, адже вантажівка була обладнана газовими балонами і стався витік пального. Все закінчилося благополучно.
Цей міст аварійний і вже багато років по ньому ніхто не їздить, він використовується тільки як пішохідний. Але водій вантажівки - не місцевий і не знав про це.
Хто ремонтуватиме переправу - невідомо. Ні на чиєму балансі вона не знаходиться. Місцеві жителі засмучені, тому що без цієї переправи шлях до сусіднього села тепер подовжився на 20 кілометрів.
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...