У Тернопільській області в селі Вертелка обвалився автомобільний міст, побудований ще в радянські часи, на його руїнах зависла вантажівка, передають Патріоти України.
Провалився кузов з вісьмома тоннами піску, але машина зачепилася передніми колесами за міст, що і врятувало її від падіння в річку. Водій встиг вибратися з кабіни.
ЗІЛ діставали краном під наглядом рятувальників, адже вантажівка була обладнана газовими балонами і стався витік пального. Все закінчилося благополучно.
Цей міст аварійний і вже багато років по ньому ніхто не їздить, він використовується тільки як пішохідний. Але водій вантажівки - не місцевий і не знав про це.
Хто ремонтуватиме переправу - невідомо. Ні на чиєму балансі вона не знаходиться. Місцеві жителі засмучені, тому що без цієї переправи шлях до сусіднього села тепер подовжився на 20 кілометрів.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...