У Тернопільській області в селі Вертелка обвалився автомобільний міст, побудований ще в радянські часи, на його руїнах зависла вантажівка, передають Патріоти України.
Провалився кузов з вісьмома тоннами піску, але машина зачепилася передніми колесами за міст, що і врятувало її від падіння в річку. Водій встиг вибратися з кабіни.
ЗІЛ діставали краном під наглядом рятувальників, адже вантажівка була обладнана газовими балонами і стався витік пального. Все закінчилося благополучно.
Цей міст аварійний і вже багато років по ньому ніхто не їздить, він використовується тільки як пішохідний. Але водій вантажівки - не місцевий і не знав про це.
Хто ремонтуватиме переправу - невідомо. Ні на чиєму балансі вона не знаходиться. Місцеві жителі засмучені, тому що без цієї переправи шлях до сусіднього села тепер подовжився на 20 кілометрів.
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...