Фура потрапила в страшну "пастку": Під Тернополем раптово "втомився" ще один міст (відео)

У Тернопільській області в селі Вертелка обвалився автомобільний міст, побудований ще в радянські часи, на його руїнах зависла вантажівка, передають Патріоти України.

Провалився кузов з вісьмома тоннами піску, але машина зачепилася передніми колесами за міст, що і врятувало її від падіння в річку. Водій встиг вибратися з кабіни.

ЗІЛ діставали краном під наглядом рятувальників, адже вантажівка була обладнана газовими балонами і стався витік пального. Все закінчилося благополучно.

Цей міст аварійний і вже багато років по ньому ніхто не їздить, він використовується тільки як пішохідний. Але водій вантажівки - не місцевий і не знав про це.

Хто ремонтуватиме переправу - невідомо. Ні на чиєму балансі вона не знаходиться. Місцеві жителі засмучені, тому що без цієї переправи шлях до сусіднього села тепер подовжився на 20 кілометрів.

Ідентифікація пенсіонерів по-новому: Що змінилося у 2026 році і які нюанси варто врахувати

понеділок, 22 червень 2026, 16:43

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...

Їх боялись у СРСР! Ось які українські слова радянська влада вилучала із словників

понеділок, 22 червень 2026, 16:30

Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...