
12 європейських футбольних топ-клубів оголосили про створення нового турніру - Суперліги. Про це повідомляє журналіст Фабріціо Романо в своєму Twitter, передають Патріоти України.
Участь в турнірі підтвердили: "Барселона", "Реал", "Атлетіко" (всі - Іспанія), "Інтер", "Ювентус", "Мілан" (всі - Італія), "Ліверпуль", "Манчестер Юнайтед", "Манчестер Сіті ", "Арсенал", "Челсі" і "Тоттенгем" (всі - Англія). Очікується, що до початку першого розіграшу до них приєднаються ще три клуби.
Планується, що всього в турнірі братимуть участь 20 клубів, 15 клубів засновників і п'ять команд, які будуть змінюватися виходячи з результатів. Матчі проводитимуться в середині тижня, щоб не руйнувати календар національних чемпіонатів. 20 команд будуть поділені на дві групи. За три кращі команди з кожної групи вийдуть до чвертьфіналу. Команди, що зайняли четверте і п'яте місця, зіграють в додатковому плей-офф. Далі команди в традиційному плей-офф гратимуть до фіналу.
Причиною створення Суперліги є бажання клубів більше заробляти. Клуби-засновники отримають одноразовий платіж у розмірі 3,5 млрд євро. Щорічно виплати складуть 350 мільйонів євро.
В УЄФА намагаються всіляко перешкоджати створенню нового турніру і поки що загрожують клубам і футболістами забороною на участь в єврокубках і турнірах для збірних.
В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...
Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...