Президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Олександр Чеферін повідомив, що футболістам, які гратимуть у Суперлізі, заборонять участь у чемпіонатах Європи та світу. Слова футбольного чиновника наводить журналіст Фабріціо Романо в своєму Twitter, передають Патріоти України
"Футболістам, які гратимуть в Суперлізі, буде заборонено приймати в чемпіонатах світу і Євро. Їм не дозволять грати за свої збірні", - написав Романо.
Нагадаємо, що старт Суперліги запланував на найближчий серпня. Формат турніру передбачає участь 20 клубів, які будуть поділені на дві групи.
У число членів-засновників і зацікавлених у створенні турніру увійшли: "Барселона", "Реал", "Атлетіко" (всі - Іспанія), "Інтер", "Ювентус", "Мілан" (всі - Італія), "Ліверпуль", "Манчестер Юнайтед", "Манчестер Сіті", "Арсенал", "Челсі" і "Тоттенгем" (всі - Англія). З топ-країн європейського футболу від участі в новому турнірі відмовилися німецькі і французькі клуби.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...