Президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Олександр Чеферін повідомив, що футболістам, які гратимуть у Суперлізі, заборонять участь у чемпіонатах Європи та світу. Слова футбольного чиновника наводить журналіст Фабріціо Романо в своєму Twitter, передають Патріоти України
"Футболістам, які гратимуть в Суперлізі, буде заборонено приймати в чемпіонатах світу і Євро. Їм не дозволять грати за свої збірні", - написав Романо.
Нагадаємо, що старт Суперліги запланував на найближчий серпня. Формат турніру передбачає участь 20 клубів, які будуть поділені на дві групи.
У число членів-засновників і зацікавлених у створенні турніру увійшли: "Барселона", "Реал", "Атлетіко" (всі - Іспанія), "Інтер", "Ювентус", "Мілан" (всі - Італія), "Ліверпуль", "Манчестер Юнайтед", "Манчестер Сіті", "Арсенал", "Челсі" і "Тоттенгем" (всі - Англія). З топ-країн європейського футболу від участі в новому турнірі відмовилися німецькі і французькі клуби.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...