
Кабінет міністрів України підтримав ініціативу президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського щодо повернення на спортивні змагання вболівальників, передають Патріоти України.
Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 17 лютого. Як зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, країна переходить до жовтої карантинної зони (рішення вступає в силу 24 лютого), що дозволить фанатам знову вживу підтримувати свої команди.
В той же час відповідно до постанови Кабміну з 18 лютого в Україні дозволяється проведення офіційних спортивних заходів, а також матчів командних ігрових видів спорту професійних клубів з глядачами із заповнюваністю арен не більше ніж 50% місць. Крім того, обов'язковими умовами стануть дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних норм і проведення щоденного контролю за станом здоров'я спортсменів.
Так, уже 20 і 22 лютого фанати зможуть відвідати київський Палац спорту, де відбудуться матчі відбору Євробаскету-2022, в яких збірна України зіграє з командами Словенії та Угорщини.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...