Дослідження міжнародної групи вчених за основу взяло теорію закономірностей розвитку цивілізації. За цією теорією першим рівнем для спільноти землян є стан технологій, коли люди зможуть повністю використовувати всі види енергії на рідній планеті, включно з енергією Сонця, повідомляють ПУ з посиланням на Т4.
Проведені розрахунки показують, що станеться це до 2371 року. Саме до цього рубежу земляни навчаться застосовувати енергію світила в обсязі, аналогічному вибухам кількох сотень атомних бомб.
Застосовувати таку енергію можна буде і для будь-яких земних потреб і міжзоряних подорожей. Під час складання цієї моделі експерти користувалися і формулою Карла Сагана, що дає змогу реально оцінити споживання викопного палива, обсяги ядерної енергетики та поновлюваних джерел енергії.
Через двісті з гаком років людство опиниться на своїй планеті не в найкращих умовах, і переселення на інші планети стане необхідністю, вважають багато вчених.
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...