Американська компанія General Motors планує повернути виробництво легендарного Hummer, зробивши його електричним. Про це повідомляє The Wall Street Journal, передають Патріоти України.
Електрокар мають намір випустити в 2022 році під брендом GMC, взявши за основу одну з моделей Hummer. Технічні характеристики машини поки не розкриваються. Виробництво почнеться в 2021 році на заводі General Motors в Детройті-Хамтрамке.
У наступні роки компанія збирається випустити ще кілька подібних позашляховиків. Наголошується, що новинка може бути представлена в рамках фінальної гри за звання чемпіона Національної футбольної ліги США (Super Bowl). Презентувати електричний пікап нібито буде Леброн Джеймс, американський професійний баскетболіст.
Рішення зробити Hummer вперше повністю електричним може бути пов’язано з тим, що електрокари набирають популярність і аналоги є у Rivian, Bollinger, Tesla і Ford.

На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...