Американська компанія General Motors планує повернути виробництво легендарного Hummer, зробивши його електричним. Про це повідомляє The Wall Street Journal, передають Патріоти України.
Електрокар мають намір випустити в 2022 році під брендом GMC, взявши за основу одну з моделей Hummer. Технічні характеристики машини поки не розкриваються. Виробництво почнеться в 2021 році на заводі General Motors в Детройті-Хамтрамке.
У наступні роки компанія збирається випустити ще кілька подібних позашляховиків. Наголошується, що новинка може бути представлена в рамках фінальної гри за звання чемпіона Національної футбольної ліги США (Super Bowl). Презентувати електричний пікап нібито буде Леброн Джеймс, американський професійний баскетболіст.
Рішення зробити Hummer вперше повністю електричним може бути пов’язано з тим, що електрокари набирають популярність і аналоги є у Rivian, Bollinger, Tesla і Ford.

У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...