Американська компанія General Motors планує повернути виробництво легендарного Hummer, зробивши його електричним. Про це повідомляє The Wall Street Journal, передають Патріоти України.
Електрокар мають намір випустити в 2022 році під брендом GMC, взявши за основу одну з моделей Hummer. Технічні характеристики машини поки не розкриваються. Виробництво почнеться в 2021 році на заводі General Motors в Детройті-Хамтрамке.
У наступні роки компанія збирається випустити ще кілька подібних позашляховиків. Наголошується, що новинка може бути представлена в рамках фінальної гри за звання чемпіона Національної футбольної ліги США (Super Bowl). Презентувати електричний пікап нібито буде Леброн Джеймс, американський професійний баскетболіст.
Рішення зробити Hummer вперше повністю електричним може бути пов’язано з тим, що електрокари набирають популярність і аналоги є у Rivian, Bollinger, Tesla і Ford.

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...