Американська компанія General Motors планує повернути виробництво легендарного Hummer, зробивши його електричним. Про це повідомляє The Wall Street Journal, передають Патріоти України.
Електрокар мають намір випустити в 2022 році під брендом GMC, взявши за основу одну з моделей Hummer. Технічні характеристики машини поки не розкриваються. Виробництво почнеться в 2021 році на заводі General Motors в Детройті-Хамтрамке.
У наступні роки компанія збирається випустити ще кілька подібних позашляховиків. Наголошується, що новинка може бути представлена в рамках фінальної гри за звання чемпіона Національної футбольної ліги США (Super Bowl). Презентувати електричний пікап нібито буде Леброн Джеймс, американський професійний баскетболіст.
Рішення зробити Hummer вперше повністю електричним може бути пов’язано з тим, що електрокари набирають популярність і аналоги є у Rivian, Bollinger, Tesla і Ford.

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...