Американська компанія General Motors планує повернути виробництво легендарного Hummer, зробивши його електричним. Про це повідомляє The Wall Street Journal, передають Патріоти України.
Електрокар мають намір випустити в 2022 році під брендом GMC, взявши за основу одну з моделей Hummer. Технічні характеристики машини поки не розкриваються. Виробництво почнеться в 2021 році на заводі General Motors в Детройті-Хамтрамке.
У наступні роки компанія збирається випустити ще кілька подібних позашляховиків. Наголошується, що новинка може бути представлена в рамках фінальної гри за звання чемпіона Національної футбольної ліги США (Super Bowl). Презентувати електричний пікап нібито буде Леброн Джеймс, американський професійний баскетболіст.
Рішення зробити Hummer вперше повністю електричним може бути пов’язано з тим, що електрокари набирають популярність і аналоги є у Rivian, Bollinger, Tesla і Ford.

Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...