Ґвалтують українських дітей та їдять собак: СБУ перехопила розмову військових РФ (аудіо)

Російські окупанти у телефонних розмовах з родичами зізнаються, що в Україні вони ґвалтують дітей та їдять собак. Про це йдеться в перехопленій розмові російських окупантів, яку опублікувала СБУ, передають Патріоти України.

В одній розмов окупант зізнається, що "троє танкістів зґвалтували 16-річну дівчину". В іншій окупант говорить, що їм захотілось м'яса і вони вбили собаку та з'їли її.

"Російські окупанти деградують з кожним днем війни: уже почали ґвалтувати неповнолітніх та їсти собак. При чому їдять вони їх тому, що загарбникам просто "набридли сухпайки і хочеться м'яса". Невдовзі ми зметемо цей непотріб з нашої землі", - написав речник СБУ Артем Дехтяренко.


Час - гроші в незвичному ракурсі: Tesla почала прийом замовлень на Roadster за дуже демократичною ціною

понеділок, 5 червень 2023, 4:20

Фанатам Tesla доведеться почекати, щоб отримати чергову модну новинку від Маска. Компанія Tesla знову приймає замовлення на “довгобуд” Roadster. Форма для замовлення електричної дводверки з'явилася на офіційному сайті Tesla 1 червня: там бажаючим пропо...

Намітився новий різновид оздоровчого туризму: Науковець, який пробув понад 90 днів на дні океану, омолодився на 10 років (фотофакти)

понеділок, 5 червень 2023, 3:30

Дослідник стверджує, що цей експеримент дозволив йому збільшити тривалість свого життя на 20%. 55-річний відставний військово-морський офіцер Джозеф Дітурі провів на дні Атлантичного океану 93 дні у капсулі площею лише трохи більше ніж 9 квадратних мет...