Гадала, що просто інфекція: У жінки в оці оселилися бджоли, які харчувалися сльозами своєї жертви (відео)

Тайванські лікарі під час огляду місцевої мешканки, яка скаржилася на опухлі очі, виявили там маленьких бджіл-галиктід.

Мешканка міста Гаосюн звернулася до лікарів через сильний біль і набряк в очах. Вона думала, що занесла інфекцію і почався запальний процес, зазначають Патріоти України.

В ході медогляду виявилося, що в її оці живуть бджоли-галиктіди, які харчувалися вмістом слізних проток під опухлими століттями. Комах приваблювала сіль, яка є в складі сліз.

Бджоли були дуже маленького розміру (від 3 до 4 мікрона), тому їх спромоглися виявити тільки за допомогою мікроскопа. Комах вдалося акуратно витягнути, при цьому тварини залишилися живі. Жінку вже виписали додому.

Лікарі припускають, що бджоли могли поселитися в оці під час того, як жертва прибирала бур'яни, де вони часто гніздяться.

Хіти тижня. Це цікаво знати: 11 випадково виявлених капсул часу, які відкривають завісу таємниці минулого

субота, 21 вересень 2019, 22:30

Капсула часу – послання для майбутніх поколінь, яке зазвичай закладають в фундамент пам’ятників, будівель та інших об’єктів інфраструктури. Традиція закладати капсули часу народилася у жителів стародавнього Шумеру. Вони закладали таблички з обпаленої г...

Хіти тижня. Хвилююче питання: Коли подешевшає картопля

субота, 21 вересень 2019, 22:00

Професійні господарства ще тільки почали збирати пізні сорти картоплі. Прогнозують гарний врожай. Картопля подорожчала наприкінці минулого сезону. Зараз ціни високі через неврожай на ранні та середні сорти. Це пов'язано з посухою, розповів економіст ін...