Гадала, що просто інфекція: У жінки в оці оселилися бджоли, які харчувалися сльозами своєї жертви (відео)

Тайванські лікарі під час огляду місцевої мешканки, яка скаржилася на опухлі очі, виявили там маленьких бджіл-галиктід.

Мешканка міста Гаосюн звернулася до лікарів через сильний біль і набряк в очах. Вона думала, що занесла інфекцію і почався запальний процес, зазначають Патріоти України.

В ході медогляду виявилося, що в її оці живуть бджоли-галиктіди, які харчувалися вмістом слізних проток під опухлими століттями. Комах приваблювала сіль, яка є в складі сліз.

Бджоли були дуже маленького розміру (від 3 до 4 мікрона), тому їх спромоглися виявити тільки за допомогою мікроскопа. Комах вдалося акуратно витягнути, при цьому тварини залишилися живі. Жінку вже виписали додому.

Лікарі припускають, що бджоли могли поселитися в оці під час того, як жертва прибирала бур'яни, де вони часто гніздяться.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....