Гадала, що просто інфекція: У жінки в оці оселилися бджоли, які харчувалися сльозами своєї жертви (відео)

Тайванські лікарі під час огляду місцевої мешканки, яка скаржилася на опухлі очі, виявили там маленьких бджіл-галиктід.

Мешканка міста Гаосюн звернулася до лікарів через сильний біль і набряк в очах. Вона думала, що занесла інфекцію і почався запальний процес, зазначають Патріоти України.

В ході медогляду виявилося, що в її оці живуть бджоли-галиктіди, які харчувалися вмістом слізних проток під опухлими століттями. Комах приваблювала сіль, яка є в складі сліз.

Бджоли були дуже маленького розміру (від 3 до 4 мікрона), тому їх спромоглися виявити тільки за допомогою мікроскопа. Комах вдалося акуратно витягнути, при цьому тварини залишилися живі. Жінку вже виписали додому.

Лікарі припускають, що бджоли могли поселитися в оці під час того, як жертва прибирала бур'яни, де вони часто гніздяться.

Хіти тижня. "Може, мій голос для вас звучить як музика": У Зеленського в Мюнхені стався конфуз (відео)

четвер, 20 лютий 2020, 13:00

У президента України виникли деякі проблеми із гарнітурою. Під час Мюнхенської безпекової конференції у президента України Володимира Зеленського виникла проблема з навушниками. Під час бесіди з модератором Крістіан Аманпур главі держави дали навушники...

"Так виглядає "єдність"?: Мережа вибухнула гнівом через протести проти розміщення евакуйованих із Китаю українців

четвер, 20 лютий 2020, 12:30

В мережі люди з невдоволенням обговорюють той факт, що в ряді областей виступають проти розміщення евакуйованих співгромадян. Українці активно обговорюють чи не найголовнішу тему 20 лютого - евакуацію українських громадян з китайського міста Ухань, яки...