Галасливі сусіди: Дослідження показали, як це впливає на ваш організм

Життя поруч з галасливими, емоційними та водночас неуважними сусідами – це найгірше, що можна побажати кожному. Адже після складного робочого дня з чужим шумом на фоні розслабитись складно. Дослідники виявили, що шумні сусіди не лише погіршують якість життя, але й можуть зіпсувати вам здоров'я. Більше про відкриття розповідаємо далі.

Чому небезпечно жити поруч із шумними сусідами

Вчені побачили зв'язок між життя поруч зі сварливими сусідами та серцевими захворюваннями. Все через те, що звуки сусідів дратують більше, ніж будь-який інший шум. Небезпечними будуть навіть звуки падіння предметів.

Часто причиною скарг мешканців багатоквартирних будинків є тупотіння та інші звуки зі сусідніх квартир. Щоб дослідити їхній вплив, вчені створили максимально схожі за звучанням, які люди чують зі сусідніх квартир. Згодом записи увімкнули серед учасників та прослідкували за їхнім станом.

Особливу небезпеку несуть неочікувані, гучні та імпульсивні ударні звуки. Вони викликають куди більше роздратування, ніж більш загальні та безперервні звуки, такі як музика чи гучна мова. Дослідник Маркус Мюллер-Трапет з Національної дослідницької ради Канади застерігає, що постійний вплив неочікуваних шумів на фоні може призвести до серцево-судинних захворювань та порушень сну.

Наразі ця проблема набирає світових масштабів. Все через велику кількість населення у міських районах та людей, які через пандемію перейшли на дистанційну роботу.

Хотів "здивувати" матір: 12-річний хлопець проводив "експеримент" та випадково загинув

четвер, 9 лютий 2023, 0:37

Старший коронер графства Ессекс Лінкольн Брукс заявив, що Арчі помер від "ішемічної травми мозку". Трагедія сталась через витівку хлопця, якою він хотів шокувати свою матір. . Відомо, що хлопчика знайшли непритомним у квітні 2022 року, до серпня він пе...

Належала непростій людині: На Кіровоградщині чоловік намагався продати через Інтернет унікальну прикрасу ІІІ століття (фото, відео)

середа, 8 лютий 2023, 23:52

Відомо, що чоловік відкопав срібний пояс на території Хмельницької області. А згодом виставив археологічну знахідку на Інтернет-форумі. Там незаконно привласнений скарб придбав один із учасників обговорення. Однак незаконну оборудку викрили правоохорон...