Ганьба скреп: На пам’ятник у Росії "набили" есмінець Гітлера (фото)

Пам’ятник росіяни встановили, щоб вшанувати пам’ять «дітей-трудівників тилу», які працювали у роки Другої світової війни на заводі, що випускав військові кораблі.

«Блага» громадська ініціатива у російському Комсомольську-на Амурі закінчилася скандалом, коли на новому пам’ятнику з’явився німецький флот. Про це пише AmurMedia, передають Патріоти України.

Пам’ятник росіяни встановили, щоб вшанувати пам’ять «дітей-трудівників тилу», які працювали у роки Другої світової війни на заводі, що випускав військові кораблі.

Проте ззаду на меморіальній дошці «Діти фронту» з’явився «ворожий» німецький есмінець проекту 1936-А, що обурило тамтешніх мешканців, а чиновники вимушені були виправдовуватися.

«Цей пам’ятник встановлювався судномеханічним технікумом, вони самі й гроші збирали. Їхня ідея, і питання варто адресувати їм. Адміністрація міста до встановлення пам’ятника, розробки дизайну проекту і збору коштів відношення не має», – відповіли в адміністрації.

У технікумі, який займався встановленням дошки, коментувати теж відмовилися. Це ж зробили й у місцевому відділенні Міноборони.

З п'яти розтинів, лише один без COVID-19: Патологоанатом розповів про моторошні реалії лікарень в Україні (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:28

Коронавірус видозмінює легені так, що патологоанатоми порівнюють орган з печінкою. Вони стають щільними, усипані тромбами. Українські медики, які вивчають тіла померлих від COVID-19 розповідають, з чим їм доводиться зіштовхувати щодня, передають Патріо...

Залишають салон першими: Стюардеса розповіла про секретні способи зірок залишатися непоміченими в літаку (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:22

Американська стюардеса поділилася секретними способами знаменитих людей залишатися непоміченими під час перельоту на літаку. Так, багато хто з них подорожує інкогніто, передають Патріоти України. В першу чергу, за словами бортпровідниці, відомі особист...