Гарячий прийом у Кишиневі: Собака президента Санду вкусив її візаві з Австрії (відео)

Майя Санду, Наташа Пірц-Мусар, Александр Ван дер Беллен, Кишинів, Молдова, собака, фото

Президентський пес Кодруц схопив австрійського лідера за руку. На наступних офіційних зустрічах у Кишиневі політик з'явився із забинтованою рукою. У четвер, 16 листопада, собака президента Молдови Маї Санду вкусила президента Австрії Александра Ван дер Беллена, який прибув з офіційним візитом до Кишинева. Про це повідомляє Realitatea.md.

Ван дер Беллен спробував погладити улюбленця, проте той вкусив його за руку. Санду перепросила перед колегою, сказавши англійською, що навколо дуже багато людей. Передбачається, що тварина злякалася якоїсь небезпеки.

На наступних зустрічах із головою парламенту Ігорем Гросу і прем'єр-міністром Доріном Речаном австрійський політик з'являвся із забинтованою рукою.

Як повідомляє портал Jurnal.md, президентського пса звуть Кодруц. Він потрапив до Санду близько пів року тому. Цуценя знайшли серйозно пораненим на вулиці внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

За даними IPN.md, президент Австрії Александр Ван дер Беллен і президент Словенії Наташа Пірц-Мусар перебувають із робочим візитом у Молдові. Політики пробудуть у Кишиневі з 15 по 17 листопада.

Після контакту із собакою Александр Ван дер Беллен був помічений із забинтованою рукою

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...