"Гасло "Країна - понад усе", це не про Донбас. Донбас - це в першу чергу сім'я, холодильник і соціальний пакет", - екс-бранець бойовиків "ДНР"

Жителі Донецької та Луганської областей, на думку екс-бранця бойовиків і уродженця Донецька Станіслава Асєєва, не мають глобальних відмінностей від інших українців, проте деякі регіональні особливості все ж є, передають Патріоти України.

За словами Асєєва, люди на Донбасі більш прагматичні і уважні до того, що "можна помацати". "Для них завжди важливіше те, до чого можна дотягнутися рукою і помацати, ніж якісь абстрактні речі, які неможливо відчути дотиком. І це, напевно, найперше і головне, що відрізняє "донецьких" від тієї частини країни, яка все далі йде на Захід", - вважає журналіст.

У той же час, говорити про наявність глобальних відмінностей між Донбасом і рештою регіонів України не доводиться.

"Точно немає ніякого "народу Донбасу". Це банальний політичний шарж, який був необхідний Росії, щоб розпалити, в тому числі, і цей конфлікт", - говорить Асєєв. Він додає, що на Донбасі не працюють абстрактні патріотичні гасла, а більш важливо матеріальне забезпечення людей. "Гасло "Країна - понад усе", це не про Донбас. Це рекламна картинка, а Донбас - це в першу чергу - сім'я, холодильник і соціальний пакет", - заявив журналіст.

Масова бійка у центрі Львова: Постраждали поліцейські

неділя, 23 лютий 2020, 19:29

В ніч на 23 лютого у центрі Львова сталася масова бійка, внаслідок якої тілесні ушкодження отримали двоє патрульних поліцейських, повідомляють Патріоти України з посиланням на відділ комунікації поліції Львівської області . Повідомлення про масову б...

Темно, страшно, але гарно: Дивне відео негоди в Києві

неділя, 23 лютий 2020, 19:29

У неділю, 23 лютого, помітили дивні зміни в погоді Києві. Відповідне відео опубліковано в YouTube, передають Патріоти України. На кадрах видно, як небо затьмарюють темні хмари, які не дають проходу сонцю, якому явно зараз не час в лютневі холодні дні. ...