Геніальна "схема": Італійський художник продав "порожнечу" - за неї на аукціоні дали великі гроші

Італійський художник Сальваторе Гарау продав на аукціоні невидиму скульптуру під назвою I am ( "Я є") - анонімний покупець заплатив за неї 15 тисяч євро. Про це повідомляє Il giorno, передають Патріоти України.

За словами художника, хоч це і нематеріальна невидима скульптура, вона зможе поміститися тільки в приватному будинку і краще на відкритому повітрі. Він наполягає, що для неї буде потрібно звільнити не менше ніж 1,5 на 1,5 метра. Що стосується спеціального освітлення і клімат-контролю, то вони не є обов'язковими, адже не вплинуть на сприйняття скульптури.

У якості фізичного підтвердження своєї покупки анонімний покупець отримав сертифікат, що підтверджує, що витвір мистецтва, якого не видно, належить саме йому.

Робота виставлялася на торгах, організованих Art-Rite - один з італійських аукціонних будинків, що займається виключно творами сучасного мистецтва. Стартова вартість скульптури дорівнювала шість тисяч євро, однак вона виросла в кілька разів.

Художник зазначив, що продаж нематеріальної скульптури підтвердила, що порожнеча є простором, наповненим енергією, "і навіть якщо ми спустошимо його, відповідно до принципу невизначеності Гейзенберга, ніщо має вагу".

Кінокритики назвали найкращі фільми 2021 року. Що варто не пропустити

вівторок, 7 грудень 2021, 7:50

У суботу, 4 грудня, Національна рада кінокритиків США (NBR) оголосила лауреатів своєї щорічної премії, яка вручається за найкращі досягнення у кінематографі та зазвичай відкриває сезон кінонагород. NBR по праву вважається однією з найвпливовіших та най...

Рекорд Гіннеса: Британська компанія з продажу побутової техніки створила гігантську піраміду з пральних машин

вівторок, 7 грудень 2021, 7:30

Британська компанія Currys PC World, яка займається продажем електроніки, створила величезну піраміду з пральних машин. Мета – підвищити поінформованість людей про переробку електроніки, зазначають Патріоти України. Висота споруди сягає 13,60 метра. Та...