Геніальна "схема": Італійський художник продав "порожнечу" - за неї на аукціоні дали великі гроші

Італійський художник Сальваторе Гарау продав на аукціоні невидиму скульптуру під назвою I am ( "Я є") - анонімний покупець заплатив за неї 15 тисяч євро. Про це повідомляє Il giorno, передають Патріоти України.

За словами художника, хоч це і нематеріальна невидима скульптура, вона зможе поміститися тільки в приватному будинку і краще на відкритому повітрі. Він наполягає, що для неї буде потрібно звільнити не менше ніж 1,5 на 1,5 метра. Що стосується спеціального освітлення і клімат-контролю, то вони не є обов'язковими, адже не вплинуть на сприйняття скульптури.

У якості фізичного підтвердження своєї покупки анонімний покупець отримав сертифікат, що підтверджує, що витвір мистецтва, якого не видно, належить саме йому.

Робота виставлялася на торгах, організованих Art-Rite - один з італійських аукціонних будинків, що займається виключно творами сучасного мистецтва. Стартова вартість скульптури дорівнювала шість тисяч євро, однак вона виросла в кілька разів.

Художник зазначив, що продаж нематеріальної скульптури підтвердила, що порожнеча є простором, наповненим енергією, "і навіть якщо ми спустошимо його, відповідно до принципу невизначеності Гейзенберга, ніщо має вагу".

Дороге та раритетне авто: На вулицях Дніпра помітили 6-колісний "Гелендваген" (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 13:45

У Дніпрі вулицями їздила рідкісна автівка. Про це йдеться у групі Telegram "hueviy_dnepr", передають Патріоти України. . У Дніпрі на вулиці помітили незвичну автівку – преміум-пікап "Mercedes-AMG G63 6×6". Це модифікація відомого "Гелендвагена", але р...

На великій швидкості, майже не гальмував: У Польщі українець влетів на авто в будинок, де спала родина (фото, відео)

четвер, 5 серпень 2021, 13:15

Громадянин України на авто Renault Koleos влетів на великій швидкості у житловий будинок. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie у Facebook, передають Патріоти України. На опублікованому з місця події видно,...