"Герої є скрізь": Супермодель Victoria's Secret несподівно відвідала Донбас (відео)

Данська супермодель, фотограф і екс-ангел Victoria's Secret Хелена Крістенсен прибула в Україну і вирушила на Донбас. Вона прилетіла разом із представниками Агентства ООН у справах біженців у ролі фотографа. Відео з поїздки вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

"Супергерої є скрізь. Олег – один з них. Він вирішив відмовитися від звичного життя і вклав всі свої зусилля і енергію на допомогу людям похилого віку, життя яких повністю змінив військовий конфлікт на Сході. Мене вразило те, що я була свідком цієї поїздки, і після того, як я поділилася цією історією, ви допомогли зібрати достатньо грошей. Все для того, щоб ці прекрасні люди могли переїхати в більший, кращий будинок", – звернулася модель до своїх фоловерів Instagram.

Шанувальники моделі відреагували на ролик і залишили безліч позитивних коментарів. Менше ніж за добу відео набрало більше 40 тисяч лайків.

Хіти тижня. COVID-19: "Українцям не "світить" вакцина від коронавірусу", - вірусолог

середа, 8 квітень 2020, 1:00

Країни, які розробляють вакцину від COVID-19, насамперед рятуватимуть своїх громадян. За її словами, отримати імунітет від нового вірусу можна двома шляхами - перехворіти і одужати або отримати вакцину. Однак вакцинацію робити поки нічим. "США і Гонкон...

Пандемія - поштовх до позитивних змін, - історик

середа, 8 квітень 2020, 0:25

Історик розповідає про те, як пандемії впливають на суспільний розвиток в Європі та Азії, в чому відмінність та в яких книжках це описано. Останнім часом багато кажуть і пишуть про те, що після пандемії коронавірусу світ вже не буде таким, яким він був...