Герой мему "чоткий паца" захищає Україну на Донбасі

Герой мему «чоткий паца» Іван Мартинов з Рівного захищає Україну на Донбасі, офіційно він у лавах ЗСУ з 2016 року, передають Патріоти України.

Раніше Іван брав участь у Революції Гідності, а перший бойовий досвід здобув під Соледаром. В день повномасштабного вторгення Росії в Україну Іванові подзвонили з військомату та сказали, аби збирався. Хлопець склав наплічник, за ним приїхала машина і він не встиг навіть поснідати.

«Моя робота тепер проста. Я маю зробити так, аби ніхто з них не пройшов далі. Шмат за шматом виганяти ублюдка зі своєї хати, зі своєї землі», — сказв він в інтерв'ю Ukrainian Witness.

Порівнюючи повномасштабну війну та АТО, Мартинов каже, що тепер все дуже швидко відбувається. «Зараз ти їси з побратимом гаряку кружку Мівіни, відходиш відпрацювати — раптом прильот. І все, більше він тобі зранку не скаже: «Шо ти, привіт, п***юк», — сказав він.

За словами Мартинова, «Бог забирає найкращих». «Їм там сто пудов ліпше, ніж тут. Вони давним-давно заслужили бути в кращих умовах», — сказав він.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...