"Героїня" майже все: Скільки тисяч українців хочуть позбавити Савченко звання "Герой України"

До кінця голосування залишилося ще 27 днів, і вже можна з упевненістю сказати, що ініціатива збере необхідну кількість голосів.

Петиція про позбавлення Надії Савченко звання "Герой України" наблизилася до позначки 18 тисяч голосів. Ініціатива про позбавлення колишнього нардепа, розміщена на сайті президента, зібрала майже 18 000 голосів з 25 000 необхідних, передають Патріоти України.

До кінця голосування залишилося ще 27 днів, і вже можна з упевненістю сказати, що ініціатива збере необхідну кількість голосів для того, щоб петицію розглянув глава держави. «Герой України» - державна нагорода, яка присвоюється громадянам України (іноземцям - тільки у виняткових випадках) за здійснення визначного геройського вчинку або трудового досягнення.
Героя України нагороджують орденом «Золота Зірка» за здійснення визначного геройського вчинку або орденом Держави - за визначні трудові досягнення. Нагорода була заснована 23 серпня 1998 року указом президента України Леоніда Кучми № 944/98.
Власники звання отримують надбавку до пенсії - 200%, безкоштовні медпослуги, пільги на комунальні платежі. Крім того, в березні цього року президент Петро Порошенко підписав указ про одноразову виплату Героям України в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму (в 2019 році ця сума складе близько 90 тис. грн).

"У лікарні Едику відрізали половину печінки, видалили селезінку… Куля пройшла навіть біля серця": Історії українських вдів, молодших за незалежність (фото)

понеділок, 26 серпень 2019, 6:40

"Якось чоловік запитав: "Що ти будеш робити, якщо я помру на війні?". Я відповіла: "Тоді я теж помру", - крізь сльози розповідає вдова морпіха Едуарда Федорова Юлія. Вона втратила коханого у 19 років. Свого Едіка вона поховала, знаходячись на сьомому м...

Справжній друг: Маленький чихуахуа врятував господаря від смерті

понеділок, 26 серпень 2019, 6:13

Собака запобіг самогубству свого господаря в Херсоні, по вулиці Карбишева, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ. Подружжя розсварилися настільки, що, коли дружина лягла спати, чоловік вирішив покінчити життя самогубством. Вночі на ...