"Героїня" майже все: Скільки тисяч українців хочуть позбавити Савченко звання "Герой України"

До кінця голосування залишилося ще 27 днів, і вже можна з упевненістю сказати, що ініціатива збере необхідну кількість голосів.

Петиція про позбавлення Надії Савченко звання "Герой України" наблизилася до позначки 18 тисяч голосів. Ініціатива про позбавлення колишнього нардепа, розміщена на сайті президента, зібрала майже 18 000 голосів з 25 000 необхідних, передають Патріоти України.

До кінця голосування залишилося ще 27 днів, і вже можна з упевненістю сказати, що ініціатива збере необхідну кількість голосів для того, щоб петицію розглянув глава держави. «Герой України» - державна нагорода, яка присвоюється громадянам України (іноземцям - тільки у виняткових випадках) за здійснення визначного геройського вчинку або трудового досягнення.
Героя України нагороджують орденом «Золота Зірка» за здійснення визначного геройського вчинку або орденом Держави - за визначні трудові досягнення. Нагорода була заснована 23 серпня 1998 року указом президента України Леоніда Кучми № 944/98.
Власники звання отримують надбавку до пенсії - 200%, безкоштовні медпослуги, пільги на комунальні платежі. Крім того, в березні цього року президент Петро Порошенко підписав указ про одноразову виплату Героям України в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму (в 2019 році ця сума складе близько 90 тис. грн).

З архіву ПУ. 19 вересня - Михайлове чудо в Хонах: Історія свята, традиції, прикмети, заборони

субота, 19 вересень 2020, 8:28

19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував Видубицький монастир саме на честь цього чуда святого покровителя Києва. Ми...

"Их нравы": Росіянин переламав ноги незнайомцю, якому не сподобалися його штани

субота, 19 вересень 2020, 8:10

За словами костолома, його кривдник перебував у стані алкогольного сп'яніння і некоректно висловився про яскравий колір його штанів. Про це повідомляє портал «Кубань 24», зазначають Патріоти України. . Житель Краснодара не вигадав нічого кращого, ніж п...