"Hi, friends": Відомий актор зі США попросив у Facebook фотографії України

Своє звернення Джозеф Гордон-Левітт супроводив знімком, зробленим в Карпатах.

Американський актор Джозеф Гордон-Левітт (Початок, Сноуден, Темний лицар) попросив у своїх фоловерів на Facebook допомогти йому зібрати фотографії України, повідомляють Патріоти України.

«Привіт, друзі в Україні! Шукаю круті фото України для нового проекту на моєму сайті HitRECord. Знайдіть декілька фотографій, які ви зробили десь в країні, і додайте їх в проект», - написав Гордон-Левітт і додав посилання на сайт. Своє звернення він супроводив знімком, зробленим в Карпатах.

За кілька годин пост актора зібрав пару десятків радісних коментарів українців і людей, що живуть в Україні. «Як круто Джозеф, величезне тобі спасибі. Привіт з України», «Привіт з Києва», «Коли хтось випадково згадує вашу рідну країну», - пишуть коментатори і надсилають Джозефу Гордону-Левітту свої знімки, а також тегають відомих українських фотографів.

На даний момент на сайті, де Гордон-Левітт закликав постити фото України, опубліковано понад сотні знімків. Тут можна знайти зображення Києва, Одеси, тунелю кохання в Клевані, Карпат, хатини рибалки в Старому Солотвині, озера Світязь, замку в Підгірцях, Чорного моря і багато інших.

В тому числі вібратори: У ломбардах Польщі розповіли, які найдивніші речі їм приносять українці

неділя, 4 грудень 2022, 13:14

У Польщі значним попитом користуються ломбарди, 65% відвідувачів яких пояснюють, що прийшли туди через ускладнення матеріального становища, пов'язане з локдауном через пандемію коронавірусу. Про це пише ukrayina.pl, передають Патріоти України. Водночас...

"Это же настоящая травля!": Будинок скандальної блогерки Стужук закидали коктейлями Молотова (фото)

неділя, 4 грудень 2022, 12:59

Скандальна блогерка Софія Стужук повідомила, що невідомі вночі закидали її будинок у Ризі, Латвія коктейлями Молотова, передають Патріоти України. Це сталося о другій годині ночі. Як розповіла Стужук, у цей момент у будинку перебувало п'ятеро дітей і в...