
У четвер, 18 березня, в Києві правоохоронці перевіряють анонімну інформацію про мінуванні декількох станцій столичного метрополітену.
Як повідомляє відділ комунікації столичної поліції, сьогодні на електронну адресу однієї зі служб столичної поліції надійшов електронний лист про мінування семи станцій столичної підземки на всіх лініях руху.
"На місце події негайно виїхали поліцейські і представники профільних служб", - сказано в повідомленні.
Правоохоронці перевіряють об'єкти на предмет виявлення вибухових або інших підозрілих предметів. На час перевірки входи в станції метро обмежені.
Події належним чином зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян відділу поліції на станціях метрополітену. За результатами перевірки буде дана правова кваліфікація.

У свою чергу прес-служба КП Київський метрополітен передає, що закриті на вхід і вихід сім станцій метро.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...