"Гібридна атака": Метро Києва паралізувало "мінування" відразу семи станцій з пересадочними вузлами

У четвер, 18 березня, в Києві правоохоронці перевіряють анонімну інформацію про мінуванні декількох станцій столичного метрополітену.

Як повідомляє відділ комунікації столичної поліції, сьогодні на електронну адресу однієї зі служб столичної поліції надійшов електронний лист про мінування семи станцій столичної підземки на всіх лініях руху.

"На місце події негайно виїхали поліцейські і представники профільних служб", - сказано в повідомленні.

Правоохоронці перевіряють об'єкти на предмет виявлення вибухових або інших підозрілих предметів. На час перевірки входи в станції метро обмежені.

Події належним чином зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян відділу поліції на станціях метрополітену. За результатами перевірки буде дана правова кваліфікація.

false

У свою чергу прес-служба КП Київський метрополітен передає, що закриті на вхід і вихід сім станцій метро.

Намітився новий різновид оздоровчого туризму: Науковець, який пробув понад 90 днів на дні океану, омолодився на 10 років (фотофакти)

понеділок, 5 червень 2023, 3:30

Дослідник стверджує, що цей експеримент дозволив йому збільшити тривалість свого життя на 20%. 55-річний відставний військово-морський офіцер Джозеф Дітурі провів на дні Атлантичного океану 93 дні у капсулі площею лише трохи більше ніж 9 квадратних мет...

Тариф на електроенергію для населення поки не підвищуватимуть. Міністр енергетики розповів про подаровану відстрочку

понеділок, 5 червень 2023, 2:40

Нового підвищення тарифів на електроенергію для населення не буде до кінця року. Про це міністр енергетики Герман Галущенко заявив в ефірі телемарафону, повідомляє пресслужба Міненерго. За його словами, зараз не йдеться про наступні етапи підвищення та...