
У четвер, 18 березня, в Києві правоохоронці перевіряють анонімну інформацію про мінуванні декількох станцій столичного метрополітену.
Як повідомляє відділ комунікації столичної поліції, сьогодні на електронну адресу однієї зі служб столичної поліції надійшов електронний лист про мінування семи станцій столичної підземки на всіх лініях руху.
"На місце події негайно виїхали поліцейські і представники профільних служб", - сказано в повідомленні.
Правоохоронці перевіряють об'єкти на предмет виявлення вибухових або інших підозрілих предметів. На час перевірки входи в станції метро обмежені.
Події належним чином зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян відділу поліції на станціях метрополітену. За результатами перевірки буде дана правова кваліфікація.

У свою чергу прес-служба КП Київський метрополітен передає, що закриті на вхід і вихід сім станцій метро.
Українські прізвища зберігають у собі не лише родову історію, а й відбиток характеру, професій та навіть рівня освіченості предків. У давнину прізвища часто формувалися як оцінка людини громадою – за її розум, кмітливість або вміння вирішувати складні ...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...