Гідна заміна сумнозвісній Альонці: Жителів Бєлгорода насмішив пам'ятник Шурику і Ліді (фото)

У Бєлгородській області відкрили пам'ятник героям фільму "Операция Ы", студентам Шуріку і Ліді. Люди побачили в монументі родинні зв'язки з сумнозвісною нововоронезькою "Альонкою". Про це повідомляє Бел.ru, передають Патріоти України.

Як повідомили в уряді Бєлгородської області, у волоконівській Ютанівці з'явилася Студентська алея. Проект молодіжного арт-простору став переможцем конкурсу президентських грантів. На його реалізацію виділили майже 1 мільйон рублів.

Через кілька днів після відкриття бєлгородці в мережі стали помічати схожість бєлгородського монумента з нововоронезькою «Альонкою», яка викликала негативну реакцію місцевих жителів.

За медичними показаннями: Хто з українців може виїхати за кордон під час війни

понеділок, 30 січень 2023, 14:23

Міністерство охорони здоров’я України надало роз’яснення щодо можливості українських громадян перетинати державний кордон у період воєнного стану для виїзду в інші країни на лікування. Про це повідомила пресслужба МОЗ, передають Патріоти України. Зазна...

Постраждав ще й оператор: У Мелітополі "кадирівці" зґвалтували пропагандистку з бази "Миротворця" (документ)

понеділок, 30 січень 2023, 11:38

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області "кадирівці" зґвалтували російську пропагандистку з НТВ та побили оператора, передають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "Ищи своих", цю тему в РФ заборонили висвітлювати в новинах, але...