Гідний послідовник Пшонки: У судді під час обшуків знайшли його портрет в образі Цезаря (фото)

26 вересня НАБУ, САП та СБУ викрили суддю Броварського міськрайонного суду Київської області на здирстві та отриманні неправомірної вигоди у сумі 4 тисячі доларів. У нього вдома знайшли портрет у стилі Пшонки. Про це повідомили у НАБУ, передають Патріоти України.

За даними слідства, суддя отримав неправомірну вигоду від представника однієї із сторін у цивільній справі за ухвалення рішення на його користь.

Повідомляється, що раніше підозрюваний отримав 1 000 доларів за рішення про вимогу доказів у тому самому процесі. 26 вересня його було викрито на місці злочину при отриманні другої частини хабаря в сумі $3 000. За твердженням СБУ, під час обшуків у судді вилучено розфасовані в різні конверти 15 600 доларів. Правоохоронці також поділилися портретом, ймовірно, з обличчям підозрюваного, на кшталт "портрета імператора Пшонки".


Без "Сертифікату захисника" не отримаєш меддопомогу? У "Дії" можуть запровадити новий документ

понеділок, 11 грудень 2023, 6:45

У новому законопроєкті про зміни до мобілізації в Україні, над яким зараз працюють депутати, може бути передбачене запровадження "Сертифікату захисника" - фактично аналога військового квитка. Про це повідомляється у статті "BBC News Україна", передають...

Податкові перевірки в Україні повернулися: Кого перевірятимуть та за якими правилами

понеділок, 11 грудень 2023, 6:22

Від грудня 2023 в Україні мають поновити податкові перевірки бізнесу. Їх було призупинено з початку війни, проте влада скасувала мораторій для ряду категорій підприємців, передають Патріоти України. РБК-Україна розповідає, для кого перевірки повернутьс...