Закатали в асфальт: Глава "Укравтодору" пояснив, чому гроші з COVID-фонду витратили на дороги

Влада України вирішила використати частину коштів з COVID-фонду на ремонт і будівництво доріг, оскільки потрібно було вирішувати кризу не тільки в медицині, але і в економіці. Про це на своїй сторінці в Facebook написав глава "Укравтодору" Олександр Кубраков, передають Патріоти України.

За його словами, навесні в уряді почали обговорювати різні варіанти подолання наслідків коронакризи – не тільки в галузі охорони здоров'я, а й в економіці. Був обраний механізм спецфонду.

"Водночас держава пішла шляхом використання заходів як на підтримку системи охорони здоров'я, так і економіки. А як підтверджують дослідження Світового банку та Всесвітньої організації охорони здоров'я – економічні наслідки коронакризи можуть привести до більшої кількості смертей, ніж власне від хвороби", – пояснив Кубрак.

За його словами, "Укравтодор" ефективно розпоряджається коштами COVID-фонду. "Уже виконано і оплачено робіт на 20,5 млрд грн. Разом з іншими джерелами фінансування це дало можливість вже отримати на фініші 3700 км. Будівельний сезон триває – план в 4000 км буде виконано", – додав Кубрак.

Він вважає успіхом, що незважаючи на пандемію не було зупинено дорожний проект. Йдеться про мільярдні обіги коштів в українській економіці.

"Ці 35 млрд грн які у наслідку "Укравтодор" отримав з COVID-фонду, планувалося залучити на дороги ще на початку року. У відкритому доступі офіційна презентація наших планів – де суму в 35 млрд грн ми даємо третім джерелом Великого будівництва доріг, як "додаткове бюджетне фінансування". Це повинні були бути гроші "Нафтогазу", які він отримав від "Газпрому" за рішенням Стокгольмського арбітражу. Ці кошти були спрямовані на державні дороги через механізм спецфонду", – сказав керівник "Укравтодору".


Новий фаворит Зеленського прагне наблизити передвиборчі обіцянки "слуг": Садовий рапортує про підняття зарплатні директорам шкіл до $1000

вівторок, 15 червень 2021, 0:31

Коли дійде до $4000 рядовим вчителям "як на Кіпрі" міський голова тактично замовчує. Засновник "Самопомочі" після колапсу планів на загальнонаціональне лідерство, демонструє здатність домовлятися з Банковою, як і за часів Януковича. За директорів приємно

Жах жінок та дітей від крові та смертельних криків ігнорували: У Дніпрі "гості з Африки" привселюдно різали нещасних кіз на міському пляжі

вівторок, 15 червень 2021, 0:17

Можливо тепер деяким громадянам України стане зрозуміліше, чому в якісь Швеції обмежують право на приготування шашлику, чи деінде в Європі на вилов і приготування на березі риби. У Дніпрі поліція затримала 11 громадян Нігерії, які влаштували на міськом...