Глядачі були обурені: Екслідер "Ляпіса Трубецького" побив та вилаяв фаната на концерті у Полтаві (відео)

Екслідер групи «Ляпис Трубецкой» Сергій Міхалок, що потрапив недавно у скандал через новий альбом російської групи «Каста», вдарив чоловіка, який вийшов на сцену під час концерту у Полтаві. Крім рукоприкладства, соліст Brutto грубо вилаяв глядача, повідомляють Патріоти України.

Все почалося з того, що невідомий чоловік з гітарою вийшов на сцену. Під час перепалки зі співаком виявилося, що він не заплатив за концерт. Співак агресивно відреагував на таку витівку й новину про те, що в того немає квитка.

Чоловік намагався дати артисту гроші і сказав, що тепер його можуть побити інші глядачі концерту. Після цих слів Міхалок знову вилаяв невідомого, почав хапати його за одяг, а потім різко вдарив чоловіка своєю головою.

Глядачі обурилися поведінкою співака, стали викрикувати образи на адресу Михалка й вимагали, щоб той пішов зі сцени. Співак намагався кидатися на фанатів, але його утримувала охорона.

На східному берегу Старого Осколу ЗСУ звільнили чергове селище

четвер, 29 вересень 2022, 11:39

Як повідомляє ресурс Діпстейт селище-сателіт Куп'янська Ківшарівка перейшла під наш контроль після 7 місяців окупації більшовицькою ордою

В Ірландії 8-річна українка отримала до 70 ножових поранень, її матір знайшли непритомною

четвер, 29 вересень 2022, 9:38

У притулку для біженців з України у селі Клеркасл в Ірландії стався кривавий інцидент. Там виявили 8-річну українку з численними ножовими пораненнями. Її 40-річна мати лежала поруч без свідомості. Обох у критичному стані доправили до лікарні. Обставини...