Глядачі забули про хокей: На Росії п'яний арбітр влаштував "цирк" під час матчу дитячих команд (відео)

П'яний хокейний рефері

П'яний суддя став справжньою «окрасою» поєдинку дитячих хокейних команд в столиці Росії, зазначають Патріоти України.

Під час матчу Кубка Москви між клубами «Академія Харламова» і «Спартак-Спорттех» арбітр під мухою вважав за краще триматися за бортик, а коли все ж потрібно було їхати за шайбою або на вкидання хитався і кілька разів падав на лід.

У підсумку після п'яти хвилин неподобства п'яного арбітра зняли з поєдинку.

«Цілком ймовірно, цей суддя був п'яний, — цитує главу суддівського комітету Федерації хокею Москви Ігоря Светілова championat.com. — Мені зателефонували, я екстрено приїхав, тому що все могло закінчитися не дуже добре.

Молоде покоління, хлопчик залишився без матері в ранньому віці, можливо, ця ситуація позначилася на його вихованні. Ім'я цього судді називати не буду, але більше він судити не буде. Він трохи не розрахував свої можливості, я з ним розмовляв, чому так сталося. Найголовніше, неможливо було зрозуміти, що він в такому стані, поки він не вийшов на лід. У нас судить його брат, я з ним розмовляв. Він теж не може зрозуміти, як таке трапилося".

"У нас є дуже чіткі сигнали": Влада Польщі попередила про можливий наплив біженців з України

четвер, 25 липень 2024, 21:30

З початку осені Росія значно посилила атаки на енергосистему України, що призвело до масштабних відключень світла та тепла по всій країні. Мільйони українців змушені жити в умовах постійних блекаутів, що створює нестерпні умови для проживання, особливо...

Хотів перетнути кордон, але... У Карпатах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

четвер, 25 липень 2024, 20:45

Під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд виявив в гірській місцевості чоловіка без ознак життя, передають Патріоти України. Зазначається, що чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон, вибравши один із найскладніших маршр...