Ніч на Миколая в Києві виявилася найтеплішою з 1881 року.

У Києві побито черговий температурний рекорд - середовище, 18 грудня 2019 року, став найтеплішим днем в грудні за 139 років. Про це повідомили в Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського передають Патріоти України.
«Вперше за 139 років спостережень 18 числа в столиці максимальна температура повітря перевищила 15 градусів тепла в грудні», - йдеться в повідомленні.
За даними метеорологів, 18 грудня після полудня стовпчик термометра піднявся до + 15,2 градусів, що на 3,7 градуса вище попереднього максимального значення температури для цього дня, зафіксованого в 1989 році. Це значення температури повітря стало найвищим за грудень в Києві за 139 років спостережень.
А середньодобова температура 18 грудня досягла + 8,2 градуса, що на 2,4 градуса вище попереднього рекорду температури повітря, який тримався з 1937 року. У лабораторії зазначили, що за кліматичної норми таке значення відповідає температурі 16 жовтня.
Фахівці також розповіли, що ніч на Миколая в Києві виявилася найтеплішою з 1881 року. Стовпчик термометра не опустився нижче 5,8 градусів, що на 3 градуси вище попереднього рекордного значення температури 1904 і 2015 років.
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...