"Г**но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконувала функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків Балаклавського рудоуправління, передають Патріоти України.

Цікаво, що ще в 2014 році окупанти перекидали воду звідси в обміліле Чорноріченське водосховище. В даний момент озеро і найближчу територію до нього орендує громадська організація байкерів "Нічні вовки". Щороку байкери організовують тут байк-шоу, а підзаробляють вони парком розваг і платною риболовлею на озері. Повний обсяг водойми становить 2450 тисяч куб/м, площа водного дзеркала - 35 гектарів, довжина - 900 метрів, максимальна ширина - 500 метрів, максимальна глибина - 14 метрів.

Хіти тижня. "Знайди кота!": Українців спантеличила нова оптична ілюзія, над нею ламають голову всі (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 18:00

У мережі була опублікована нова оптична ілюзія, яка спантеличила користувачів соцмереж, передають Патріоти України. Пропонуємо вам знайти кота на представленому нижче фото.

Антициклон "Валентин" різко змінить погоду в Україні: Синоптик розповіла, чого чекати

вівторок, 24 листопад 2020, 17:37

Погода в Україні опиниться в середу, 25 листопада, під впливом антициклону з красивим ім'ям "Валентин". Він розжене опади з більшості території України, але до кінця все ж таки не впорається Синоптик Наталка Діденко розповіла у Facebook про погодну сит...