У мережі опублікували невідомі раніше фото Голодомору 1932-1933 років, які було зроблено австрійським інженером Олександром Вінербергером, який працював на харківському заводі "Пластмас". Відповідні кадри з тодішньої столиці радянської України надала його правнучка Самара Пірс, передають Патріоти України.
Деякі маловідомі знімки було оприлюднено в книзі спогадів "Важкі часи. 15 років інженера в радянській Росії. Правдива розповідь", яка вийшла німецькою мовою у 1939 році. Уточнюється, що три розділи було присвячено Голодомору в Україні.
"Голод набирав обертів. Взимку (1933 року) у віддалених місцях та криницях все частіше знаходили трупи дітей, переважно шкільного віку. Бродячі банди вбивали цих нещасних, щоб продати їхній одяг на базарі. Жінка поховала свою дитину, яка загинула від виснаження, на цвинтарі. Помираючи, дитя притиснуло до своїх грудей маленьку ляльку. Їх так разом і поховали. Два тижні по тому жінка випадково побачила цю ляльку на базарі. Вона викликала міліцію – і всі дізналися жахливу історію. Місяцями охоронець кладовища годував своїх свиней трупами і мав великий попит на свою свинину", – згадував Винербергер.
Михайло Кравчук із Рівненщини став першим Героєм України у Патрульній поліції. Президент Володимир Зеленський присвоїв йому найвище звання з врученням ордена "Золота Зірка". Про це розповіли у Патрульній поліції, передають Патріоти України. "Михайло Кр...
На Закарпатті після участі в молодіжному заході на території Пилипецької територіальної громади отруїлося майже 40 людей. Про це 11 липня повідомив у Facebook Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України, передають Патріоти ...