
В Армянську, на півночі окупованого півострова, місцеві мешканці відчули сморід кислоти у місті. Про це пише кримський блогер RoksolanaToday&Крим, повідомляють Патріоти України.
«В Армянську панікують. Вважають, що зелень горить від кислоти», - йдеться в повідомленні. «Помічали, що останнім часом знову почало смердіти кислотою, і гойдалки липкі! Напевно, в кислоті (справа – ред.)», - пишуть мешканці. «Так, є, і висип у дитини», - коментують інші.

На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...