"Гойдалки липкі, смердить": Мешканці Армянська скаржаться, що їх знову труять

В Армянську, на півночі окупованого півострова, місцеві мешканці відчули сморід кислоти у місті. Про це пише кримський блогер RoksolanaToday&Крим, повідомляють Патріоти України.

«В Армянську панікують. Вважають, що зелень горить від кислоти», - йдеться в повідомленні. «Помічали, що останнім часом знову почало смердіти кислотою, і гойдалки липкі! Напевно, в кислоті (справа – ред.)», - пишуть мешканці. «Так, є, і висип у дитини», - коментують інші.

Розумні та хитрющі: У Чорнобильському заповіднику зафіксували знамените невловне стадо здичавілих корів

неділя, 28 червень 2026, 15:50

На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...

Бійці МВС, ризикуючи життям, вилучили бойову частину російської ракети, що могла будь-якої миті підірвати житлову багатоповерхівку Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:36

Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...