
В Армянську, на півночі окупованого півострова, місцеві мешканці відчули сморід кислоти у місті. Про це пише кримський блогер RoksolanaToday&Крим, повідомляють Патріоти України.
«В Армянську панікують. Вважають, що зелень горить від кислоти», - йдеться в повідомленні. «Помічали, що останнім часом знову почало смердіти кислотою, і гойдалки липкі! Напевно, в кислоті (справа – ред.)», - пишуть мешканці. «Так, є, і висип у дитини», - коментують інші.

Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...