​"Голодні бунти" наростають: У Чернівцях підприємиця вигнала зі свого магазину поліцейських, які вимагали закритись на карантин (відео)

«До своїх матерів йдіть і говоріть їм, що вони не мають права працювати та годувати свої сім’ї», – каже розлючена жінка

У Чернівцях приватна підприємиця Анжела Гуріна змусила співробітників поліції покинути магазин, у який вони прийшли із перевіркою. Відповідні відеозаписи жінка опублікувала на своїй сторінці у Facebook, зазначають Патріоти України.

На відео видно, що двоє осіб у поліцейській формі увійшли до магазину з одягом у Чернівцях. Правоохоронці повідомили авторці відео, що «зафіксували порушення».

Жінка попросила своїх гостей продемонструвати їй посвідчення, які підтверджують, що вони – співробітники поліції. Підприємиця виявила невідповідність на посвідченні одного з правоохоронців: зокрема, на його посвідченні був напис «Поліція», проте не було напису «Посвідчення».

«Ви знаєте, що воно не відповідає стандарту? Ви це чули? Тобто, це не є посвідчення», – сказала Гуріна. Проте поліцейський намагався перевести тему: «Ми не на рахунок цього говоримо».

Пані Анжела поцікавилась у правоохоронців, на підставі чого вони прийшли до неї. «Ви розумієте, що не маєте права заходити на приватну територію?», – поцікавилась жінка. На це співробітник поліції відповів, що підприємиця не має права працювати.

«Ви знаєте Конституцію? Стаття 42 і 43 говорять про те, що я маю право працювати. Ви оскаржуєте це? У мене є право працювати», – відповіла жінка, намагаючись дізнатися, що саме вона порушує.

Водночас жінка поскаржилась на те, що правоохоронці «тихо говорять і очі ховають»: «До своїх матерів краще йдіть і говоріть їм, що вони не мають права працювати та годувати свої сім’ї», – сказала пані Гуріна.

Згодом інший правоохоронець намагався пояснити жінці, що в умовах «червоної» зони заборонена торгівля в непродовольчих магазинах. Проте підприємиця продовжувала стверджувати, що це є порушенням її конституційних прав.

Зрештою, жінка попросила поліціянтів покинути приміщення її магазину. «Я зараз викликаю слідчо-оперативну… Бо ви мені заважаєте працювати. Я вам підніму всі суди, щоби ви знали… І Клічука, й Осачука…", — сказала А. Гуріна, після чого правоохоронці таки покинули її магазин.

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...

"Озеленення йде повним ходом": У Києві комунальники вразили пішоходів своїм ноу-хау (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:20

У Києві помітили незвичайний спосіб висадки дерев - одне з них опинилося на тротуарі біля регульованого переходу для пішоходів. Відповідні фото оприлюднено на сторінці "Київ оперативний" у Facebook, передають Патріоти України. "На проспекті Відрадному ...