Голосно закричала і впала: У Києві одна з виборниць імітувала власну смерть (відео)

Причиною для такого вчинку стала відсутність паспорта, який жінка забула взяти з собою.

Жінка прикинулася мертвою. Фото: скріншот з відео.

У Києві на одній з виборчих дільниць під час виборів до Верховної Ради України стався дивний інцидент. Одна з виборниць імітувала напад і раптову смерть. Про це розповіли журналісти телеканалу «112 Україна», повідомляють Патріоти України.

Причиною для такого вчинку стала відсутність паспорта, який жінка забула взяти з собою. На відео з місця подій видно, що жінка стоїть біля столу члена виборчої комісії, потім голосно кричить і різко падає на підлогу.

За інформацією журналістів, на даний момент життю жінки нічого не загрожує. Однак немає відомостей, проголосувала громадянка чи ні.

Захмарні платіжки розсилатимуть населенню вже після виборів: "Нафтогаз" різко підняв ціни на газ для виробництва тепла

вівторок, 22 вересень 2020, 20:51

НАК "Нафтогаз України" оприлюднила оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО). У вересні ціна газу становитиме 4 318,99 грн за 1 тисячу кубометрів (без урахува...

Загрожує до 8 років: Поліцейський, який охороняв "Харків Прайд", піде під суд

вівторок, 22 вересень 2020, 20:44

Правоохоронець завдав удару ногою в область колінного суглоба одному з лежачих, який не чинив опору. До суду направили обвинувальний акт щодо співробітника патрульної поліції, який охороняв хід «Харків Прайд», інформують Патріоти України.