Головна ялинка України увійшла до ТОП-5 найкрасивіших у Європі

Новорічна ялинка на Софійській площі Києва включена до п’ятірки найкрасивіших новорічних дерев Європи. Відповідний рейтинг оприлюднив туристичний ресурс European Best Destinations, зазначають Патріоти України.

Всього в рейтингу 17 позицій. Самим гарним новорічним деревом визнана ялинка у Вільнюсі. Її висота – 27 метрів і складається з приблизно 6 тис. гілок і понад 5 км освітлення. За формою вона нагадує шахову фігуру.

На другому місці опинилася ялинка в Празі, на третьому – в Страсбурзі, на четвертому – в Кельні.

П’яте місце посіла головна ялинка України.

«Столиця України – ідеальне місце для мандрівників, які шукають автентичність, сніг, традиції. У Києві є не один, а кілька різдвяних базарів. Ви можете помилуватися однією з найкрасивіших різдвяних ялинок в Європі на Софійській площі», – йдеться в повідомленні.

Цьогоріч висота ялинки в Києві складає більше ніж 20 метрів. Її прикрашають 4 км різнобарвних гірлянд та понад 4 тис. іграшок. Також на Софійській площі розташовані чотири «королівства», які занурюють жителів і гостей столиці в новорічну казку.


Не годують і не дають забрати речі: Шпиталізовані на Закарпатті туристи вимагають випустити їх з нелюдських умов (відео)

середа, 26 лютий 2020, 21:46

На пункті пропуску “Тиса” під час перевірки пасажирів у туристичному автобусі прикордонники виявили температуру майже 38 градусів в одної з них. Групу осіб із КПП "Тиса", які прибули сьогодні вночі разом із хворою жінкою, шпиталізували у інфекційне від...

"Даєш Азарова тоді вже!": Соцмережі розбурхало можливе призначення Тігіпка главою уряду

середа, 26 лютий 2020, 20:16

Люстрацію Сергія Тігіпка може зняти через Європейський суд з прав людини і таке рішення може стати прецедентом і сприяти поверненню інших втікачів українських екс-чиновників. Соціальні мережі активно обговорюють чутки про можливе призначення олігарха і...