Головне - не панікувати: Українцям нагадали порядок дій у разі виявлення ворожих диверсантів

Українцям нагадали порядок дій у разі виявлення ворожих диверсантів

У населені пункти, які розташовані поблизу з Росією або лінією фронту, можуть пробратися ворожі диверсанти. Тому українцям необхідно дотримуватися чітких правил у разі їх виявлення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

"Прості, а головне безпечні дії, помножені на тисячі громадян, які їх проводять, перетворюються на потужну зброю та відчутну перешкоду для роботи окупантів", - йдеться в повідомленні.

На кого варто звертати увагу

У ЦНС уточнюють, що варто звернути увагу, якщо підозрілі особи:

  • мають чітко виражений/характерний російський акцент;
  • не орієнтуються на місцевості;
  • здійснюють фото/відеофіксацію місцевості;
  • ставлять мітки;
  • просять мобільний телефон, щоб здійснити дзвінок.

Куди варто звертатися

Українців закликають запам'ятати їхні прикмети, а саме одяг, зовнішність, фізичні особливості, але в жодному разі не робити фото чи відеофіксацію цих людей.

Також не варто показувати їм документи, підказувати дорогу. Одразу ж усіма доступними способами необхідно проінформувати СБУ про час і місце, де бачили ймовірних диверсантів, а також їхню кількість, зміст розмови, номери, колір і марки автівок, напрямок руху, прикмети.

Не одне й те ж: Яка різниця в поняттях "знятий" і "виключений" з військового обліку

неділя, 26 травень 2024, 7:59

В Україні від 18 травня набув закон про мобілізацію. Проте українське законодавство не дає чіткої відповіді на запитання, що робити такій категорії чоловіків, як зняті з військового обліку – потрібно їм іти до ТЦК чи ні. Адвокат Микола Максимов у комен...

Ситуація складна: Експерт пояснив, чому відключення світла у Києві є довшими, ніж в інших містах

неділя, 26 травень 2024, 7:22

У Києві набагато більше критичної інфраструктури, ніж в цілому по України. Це столиця, тут є багато промислових та інфраструктурних потужностей, які захищені державою як критичні. Відповідно для приватних споживачів та звичайного бізнесу електрики зали...