Головне без паніки! Що робити, якщо почули сигнал тривоги. Інструкція ДСНС

У зв'язку із вторгненням РФ на територію України, мешканцям країни нагадали про те, що робити, якщо спрацювали сирени. Про це повідомили у ДСНС України, зазначають Патріоти України.

Якщо ви почули звуки сирен, переривчасті гудки підприємств або звуки гучномовця, що продовжуються протягом декількох хвилин – це означає сигнал «Увага всім».

Після цього необхідно негайно зробити три дії:

  1. Увімкніть телебачення або радіо: інформація надсилається офіційними каналами протягом 5 хвилин після сигналу.
  2. Уважно! Зосередьтеся та, прослухавши повідомлення, дотримуйтесь інструкцій.
  3. Слідкуйте. Залишайте теле- та радіоканали увімкненими – через них може надходити наступна інформація.

Нагадаємо, 24 лютого, у четвер, у столиці чути сирени цивільної оборони у кількох районах. Очевидці повідомляють, що вони чутні на правому березі та в районі залізничного вокзалу.

Україна вперше пройде зиму лише за рахунок власного газу, - "Нафтогаз"

понеділок, 25 вересень 2023, 17:44

Україна вперше пройде опалювальний сезон лише за рахунок газу власного видобутку, передають Патріоти України. Як повідомив голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов, цього року компанія збільшила обсяги власного видобутку. Керівник "Нафтогазу" вва...

"Ще не вмерла Україна, якщо ми гуляєм так": Пісня Сердючки на весіллі в РФ викликала істерику, на місце викликали поліцію (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 16:52

У російському Новочеркаську Ростовської області спалахнув скандал через пісню Вєрки Сердючки, включену на весіллі. Одну з мешканок обурило, що на всю вулицю лунало "Ще не вмерла Україна", і вона викликала поліцейських передають Патріоти України. Відео ...