Головне досягнення Путіна: У російських магазинах після початку війни почастішали крадіжки

Найчастіше зловмисників приваблювали кондитерські вироби та ковбаса.

У лютому-квітні після початку нападу на Україну в російських магазинах побільшало крадіжок. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на аналітиків NTechLab.

За даними NTechLab, у лютому-квітні 2022 року у порівнянні з тим же періодом минулого року в середньому випадків крадіжок на один магазин стало на 18% більше.

На чверть зросла й середня сума вкрадених товарів - вона становила 1,5 тисяч рублів. "Зараз виносять все, крадуть частіше і більше", - згоден топ-менеджер одного з найбільших продовольчих ритейлерів.

Трендом стало розкрадання товарів на касах самообслуговування. Кількість учасників таких махінацій за час війни зросла на 34%.

Жахливий землетрус у Туреччині: Відео зафіксувало, як житлова багатоповерхівка впала за секунду

понеділок, 6 лютий 2023, 8:37

На півдні Туреччини вночі стався землетрус магнітудою 7,8 балів. Епіцентр був за 37 км від населеного пункту з мільйоном жителів на глибині 10 км. На ранок 6 лютого зросла кількість жертв потужного землетрусу в Туреччині. На цей час відомо, що загинули...

Олена Зеленська відзначає ювілей. Чим запам'яталась іменинниця на посаді Першої леді України

понеділок, 6 лютий 2023, 7:56

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відзначає день народження. Дружині президента виповнилося 45 років, нагадують Патріоти України. . Як і президент, Олена Зеленська родом із Кривого Рогу. Навчалася в одній гімназії з майбутнім чоловіком, але ...