
У соцмережі показали, як жителі російського Воронежа риються у сміттєвих баках, і це на фоні того, як правляча верхівка країни вихваляється тим, що допомагає "у скрутні часи" іншим державам, відправляючи свої гумконвої. Відповідне відео на своїй сторінці у Facebook опублікував офіцер ЗСУ Сергій Нещадим, передають Патріоти України.
"Це Вороніж. Середній клас риється у сміттєвому контейнері з простроченими продуктами, які викинули з найближчого Магніту, обговорюючи, хто що забере", – підписав він ролик.
Водночас Нещадим нагадав, як російський уряд часто відправляє гуманітарні конвої з допомогою для постраждалих від коронавірусу або чогось іншого країн, а про своїх жителів не дбає.
"О**еренно, звичайно, в цей важкий час допомагати Італії, США та Сербії! А ви нічого, ви потерпіть. Ви звичні", – зіронізував він.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...