Головне, що Італії та США допомогли: У Росії голодні люди атакували смітники (відео)

Російський уряд часто відправляє гуманітарні конвої з допомогою для постраждалих від коронавірусу або чогось іншого країн, а проблеми власних співгромадян його мало цікавлять.

У соцмережі показали, як жителі російського Воронежа риються у сміттєвих баках, і це на фоні того, як правляча верхівка країни вихваляється тим, що допомагає "у скрутні часи" іншим державам, відправляючи свої гумконвої. Відповідне відео на своїй сторінці у Facebook опублікував офіцер ЗСУ Сергій Нещадим, передають Патріоти України.

"Це Вороніж. Середній клас риється у сміттєвому контейнері з простроченими продуктами, які викинули з найближчого Магніту, обговорюючи, хто що забере", – підписав він ролик.

Водночас Нещадим нагадав, як російський уряд часто відправляє гуманітарні конвої з допомогою для постраждалих від коронавірусу або чогось іншого країн, а про своїх жителів не дбає.

"О**еренно, звичайно, в цей важкий час допомагати Італії, США та Сербії! А ви нічого, ви потерпіть. Ви звичні", – зіронізував він.

Чому «Інформаційний спротив» маніпулює даними про кількість вугілля вивезеного з ОРДЛО?

четвер, 4 червень 2020, 13:00

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

Хіти тижня. Незважаючи на істерику слуг Медведчука та Коломойського в облраді: Активісти Дніпра встановили флагшток і підняли червоно-чорний прапор над будівлею ОДА

четвер, 4 червень 2020, 13:00

Приблизно о 14:32 підйом прапора був завершений: люди плескали, звучав лозунг "Слава Україні - Героям Слава!". Акція почалася о 12 годині дня: люди почали збиратися біля місця установки майбутнього флагштока. На місці чергували також і співробітники по...