Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари. Водночас, українцям навіть не давали можливості розкрити свій талант. Про це зірка зізналася в інтерв'ю ведучій Аліні Доротюк. За словами Кузнєцової, така поведінка продюсерів і змусила її їхати до країну-агресора, передають Патріоти України.

"Це приниження, що головні ролі тільки у них, у них і у них. У мене була історія на проекті "Зірка плюс зірка", де я брала участь з Олександром Рибаком, і коли я бачила, яке до мене було відношення – все для нього, все йому, вибирати музику – він, вибирати костюми – він... Ми з Олексієм Залевським чомусь десь о годині 11 вечора мали їхати в готель, щоб попросити Сашка: дозволь з тобою прорепетирувати виступ на завтра... І коли він у прямому ефірі, не сказавши мені жодного слова, просто каже: я йду з проекту.., це нормально, я потім йому все висловила. Але коли я зрозуміла ті люди, з якими я працювала, продюсери, колеги, вони до мене навіть не підійшли, з якими я працювала... До мене тільки підійшла Тала Калатай, яку я не знала тоді, і Фагот із чарочкою коньяку і сказав: "Відпускай мала, це життя", – згадала Кузнєцова.

Артистка зізналася, що тоді у 22 роки вона мала комплекс неповноцінності з приводу своєї професійності. "Ти приходиш на майданчик і там ця московська акторка у головній ролі і думаєш: бляха, що у неї шкіра якась не така чи манікюр?.." – розповіла Кузнєцова, додавши, що тому й поїхала 2009 року до РФ, щоб дізнатися, що там відбувається.

Кузнєцова розповіла і як уже після анексії Криму одного разу приїхала до України. Вона думала, що російських артистів більше не буде в нашій країні, але сталося навпаки. "Я пам'ятаю, що приїжджаю до Києва, коли вже є "Миротворець", ці списки. Я така думаю, ну все, клас, зараз українські артисти почнуть зніматися... І я бачу: сидить Антон Батирєв. Запитую, як він потрапив, мені кажуть: "Йому зробили картку резидента на два роки". У всіх росіян картка резидента... Якби я бачила, що вони в чомусь талановитіші, ніж ми, я б тоді зрозуміла, а так...", – зізналася акторка.

СБУ затримала зрадника, який при звільненні Лимана розкидував саморізи під колеса техніки ЗСУ

п’ятниця, 9 червень 2023, 16:42

26-річний мешканець Лимана (Донецька область) упродовж травня цього року збирав для російських окупантів інформацію про місця базування та переміщення Сил оборони на території регіону. Про це повідомляє Служба безпеки України. Найбільше його цікавили т...

Молитва замість анафеми: У Києво-Печерській лаврі вперше відслужать панахиду за гетьманом Мазепою

п’ятниця, 9 червень 2023, 16:28

У День всіх святих, 11 червня, у Києво-Печерській лаврі вперше помоляться за упокій Івана Мазепи. Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики. Панахида за гетьманом відбудеться у Всіхсвятській церкві, яка була збудована коштом І...