Гордон, Зібров і Яма: попрощатися з Чапкісом прийшли тільки три зірки (фото)

У п'ятницю, 18 червня, в Києві попрощалися з відомим українським хореографом і суддею проєкту "Танці з зірками" Григорієм Чапкісом. Церемонія пройшла в Національній філармонії України, повідомляють Патріоти України.

Проводити Чапкіса в останню путь, крім рідних і близьких, прийшли колега за творчим цехом Влад Яма, естрадний співак Павло Зібров, журналіст Дмитро Гордон. Також на церемонію прощання приїхав президент України Володимир Зеленський. Так, Яма поклав букет троянд до труни Григорія Миколайовича. Він також розповів, яким був для нього Чапкіс і чим запам'ятався.

"Для мене це болюча тема. Тому що він людина з великої літери, справжній маестро, який любив танець, любив життя. У нього завжди горіли очі: на паркеті та за його межами. Він називав мене "мій юний друже". Це спогади, які залишаться зі мною назавжди", – зізнався танцюрист.

Дмитро Гордон назвав Чапкіса людиною-легендою і додав: про таких кажуть "пішла епоха". Він також обурився тим, що на прощання з артистом прийшло тільки троє його зіркових колег.

"Він кілька років сидів у журі "Танців з зірками". Артисти співали йому дифірамби в Instagram, коли дізналися про смерть. Але прийшли попрощатися тільки Влад Яма, Павло Зібров та Дмитро Гордон. Це як взагалі? Ми розуміємо, що у зірок зйомки, кліпи, репетиції. Але навіть президент країни і той знайшов п'ять хвилин. Мабуть, тепер повага вимірюється лайками в соцмережах", – сказав він виданню "КП в Україні".

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.