Горе скреп: У Росії з тріском провалили випуск обіцяних ракет

У Росії провалили виготовлення третьої важкої і другої легкої ракет-носіїв сімейства "Ангара" у філії Космічного центру Хрунічева ПО "Політ" (Омськ), повідомляють Патріоти України.

Виробник відстає від виробничих термінів 2019 року, затримка складає від трьох місяців до року. Про це йдеться у наказі, підписаному керівником філії Центру Хрунічева - директором ВО "Політ" Віктором Шуліко. У прес-службі космічного центру імені Хрунічева вже підтвердили справжність наказу і відставання за термінами виготовлення ракет.

Крім того, виробник ракет назвав ситуацію з виробництвом носія "критичною". "Причинами, що послужили виникненню такої критичної ситуації, були: слабка організація праці на робочих місцях, несвоєчасне вирішення питань конструкторською службою (КБ "Салют") і технологічними службами (відділ головного технолога), несвоєчасне забезпечення виробництва (відділ головного технолога, інструментальне виробництво, допоміжне виробництво, служба постачання), зрив термінів постачання комплектуючих (Ракетний космічний завод, Воронезький механічний завод)", – йдеться в документі.

Як коронавірус поширюється при розмові за столом (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:12

Вчені дійшли висновку, що зволожувачі повітря в громадських місцях допомагають знизити ймовірність зараження Covid-19. Японські вчені створили демонстраційну модель поширення коронавірусу Covid-19 при розмові за столом. Завдяки цьому стало відомо, де н...

З архіву ПУ. Гнів народу: Невідомий месник жорстоко покарав наркоманів (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:05

У Дніпрі знайшли "оригінальний" спосіб боротьби з наркоманами. Відповідне відео опубліковано 27 вересня 2019 року в Telegram-каналі "Дніпро ху*овий", передають Патріоти України. Автор ролика надягає боксерські рукавички і через лісопосадку направляєтьс...