Горе скреп: У Росії з тріском провалили випуск обіцяних ракет

У Росії провалили виготовлення третьої важкої і другої легкої ракет-носіїв сімейства "Ангара" у філії Космічного центру Хрунічева ПО "Політ" (Омськ), повідомляють Патріоти України.

Виробник відстає від виробничих термінів 2019 року, затримка складає від трьох місяців до року. Про це йдеться у наказі, підписаному керівником філії Центру Хрунічева - директором ВО "Політ" Віктором Шуліко. У прес-службі космічного центру імені Хрунічева вже підтвердили справжність наказу і відставання за термінами виготовлення ракет.

Крім того, виробник ракет назвав ситуацію з виробництвом носія "критичною". "Причинами, що послужили виникненню такої критичної ситуації, були: слабка організація праці на робочих місцях, несвоєчасне вирішення питань конструкторською службою (КБ "Салют") і технологічними службами (відділ головного технолога), несвоєчасне забезпечення виробництва (відділ головного технолога, інструментальне виробництво, допоміжне виробництво, служба постачання), зрив термінів постачання комплектуючих (Ракетний космічний завод, Воронезький механічний завод)", – йдеться в документі.

Хіти тижня. Кермо ставили ззаду автомобіля: У мережі з'явилися фото унікального УАЗика радянських часів

субота, 29 лютий 2020, 4:00

Чому кермо було розташований в задній частині автомобіля? Про це розповіли цілу історію. Нещодавно в мережі спливло архівне фото радянського автомобіля УАЗ, у якого кермо було розташоване позаду. Але, нічого незвичайного в цьому немає. Подібні автомобі...

У метро Києва помітили хлопця, який готовий до епідемії коронавірусу (фотофакт)

субота, 29 лютий 2020, 0:32

За даними МОЗ, в Україні поки немає випадків зараження коронавірусом COVID-2019, однак він вже "атакував" сусідні країни. У п'ятницю, 28 лютого, в Києві, де вже проводять навчання на випадок виявлення випадків захворювання коронавірусом, пасажир метро ...