Горе скреп: У Росії з тріском провалили випуск обіцяних ракет

У Росії провалили виготовлення третьої важкої і другої легкої ракет-носіїв сімейства "Ангара" у філії Космічного центру Хрунічева ПО "Політ" (Омськ), повідомляють Патріоти України.

Виробник відстає від виробничих термінів 2019 року, затримка складає від трьох місяців до року. Про це йдеться у наказі, підписаному керівником філії Центру Хрунічева - директором ВО "Політ" Віктором Шуліко. У прес-службі космічного центру імені Хрунічева вже підтвердили справжність наказу і відставання за термінами виготовлення ракет.

Крім того, виробник ракет назвав ситуацію з виробництвом носія "критичною". "Причинами, що послужили виникненню такої критичної ситуації, були: слабка організація праці на робочих місцях, несвоєчасне вирішення питань конструкторською службою (КБ "Салют") і технологічними службами (відділ головного технолога), несвоєчасне забезпечення виробництва (відділ головного технолога, інструментальне виробництво, допоміжне виробництво, служба постачання), зрив термінів постачання комплектуючих (Ракетний космічний завод, Воронезький механічний завод)", – йдеться в документі.

"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...

"Герої теж бувають геями": Незвичайна історія з фронту "не такого, як всі" бійця АТО (фото)

понеділок, 23 вересень 2019, 6:07

Василь Давиденко, 41-річний ветеран АТО, публічно заявив, що є геєм. Він другий військовий в історії української армії, що пішов на такий крок. Першим це зробив Віктор Пилипенко, екс-боєць батальйону "Донбас", передають Патріоти України. У правозахисно...