Горедистанційна освіта: Українським учням одразу кількох шкіл на онлайн-уроках показали відео для дорослих

У Луцьку учням одразу кількох шкіл на онлайн-уроках показали відео для дорослих

У Луцьку учням одразу кількох шкіл під час онлайн-навчання стали показувати відео для дорослих. Крім того, уроки переривалися появою на екранах сторонніх людей, які сміялися і грубіянили. За фактом інцидентів керівництво освітніх установ звернулося до кіберполіції, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Кадри з "полуничкою" з'явилося на уроках у п'ятикласників, шокувавши дітей і переполошивши їх батьків. У Департаменті освіти підтвердили, що таке відбувалося одночасно в різних школах.

Як виявилося, зловмисники використовували дані (ніки) учнів, щоб під'єднатися до проведення онлайн-уроків.

Як таке могло статися, зараз з'ясовується.

На думку програмістів, тут можливі два сценарії. Зокрема, могло бути певне шкідливе програмне забезпечення (троянський вірус), яке і злило таку інформацію в мережу, пояснив програміст Андрій Божко.

Інший варіант передбачає, що це було зроблено користувачем, який навмисне роздав ці акаунти.

Поки триває розслідування випадків проникнення в шкільні платформи, батьки учнів всерйоз стурбовані, адже немає гарантій, що специфічний контент знову не буде з'являтися перед очима у дітей під час онлайн-навчання.

Працював в одному з місцевих ресторанів: У Польщі за дивних обставин загинув 28-річний українець з Тернополя

понеділок, 24 січень 2022, 14:29

У місті Лодзь у Польщі за нез'ясованих обставин помер 28-річний українець. Юрій Шляхтин був родом з Тернополя і в Польщі працював кухарем в одному з місцевих ресторанів. Деталі повідомили в ТСН, передають Патріоти України. Обставини смерті українця не ...

Не повернувся додому: На Рівненщині 17-річний хлопець кинувся під колеса поїзда та загинув на місці

понеділок, 24 січень 2022, 14:27

У неділю ввечері, 23 січня, на залізничній станції Дубно на Рівненщині 17-річний хлопець кинувся на рейки перед локомотивом. Попри сигнали та екстрене гальмування машиніста, уникнути зіткнення не вдалося і підліток загинув на місці. Про це повідомила п...