Гороскоп на листопад від Павла Глоби: Хто зможе круто повернути своє життя

Гороскоп на листопад 2020 обіцяє великі зміни деяким знакам Зодіаку. Астролог Павло Глоба розповів, що вони залишать у жовтні всі свої проблеми і зможуть нарешті видихнути, відпочити і почати новий життєвий етап, передають Патріоти України. За словами Глоби, до змін слід готуватися Овну, Діві, Козерогу і Рибам.

Овен

У листопаді Овни нарешті зможуть розслабитися, адже всі їхні проблеми залишаться у жовтні. Ваші емоції трохи затихнуть і ви зможете мислити раціонально. Завдяки цьому ви зможете навести порядок у себе в голові і, отже, в житті. Проблеми, які навалилися на всіх фронтах, поступово почнуть вирішуватися, і ви зрозумієте, що все не так вже й критично.

Діва

Діва зможе відновитися, як фізично, так і емоційно. Глоба вважає, що незабаром ви підете на відпочинок, де зможете відновитися і розслабитися. І потім ви зможете впустити у своє життя зміни. Вони торкнуться в основному професійного життя. Так що в листопаді ви зможете "показати язика" всім своїм заздрісникам.

Козеріг

Павло Глоба прогнозує, що в листопаді Козерогові прийдуть позитивні зміни у сфері грошей і кар'єри. Це дозволить земному знаку відпочити і підняти собі настрій. Якщо ви перебивалися мізерною зарплатою на роботі, що вам набридла, все може змінитися. При цьому Козеріг зможе нарешті розслабитися і трохи відпочити.

Риби

Риб чекає поліпшення грошової ситуації. Якщо останнім часом вам доводилося жорстко економити, у листопаді ви зможете розслабитися і не думати, як дотягнути до зарплати. Але не тільки вирішення фінансових проблем прийде в кінці осені. Поступово інші труднощі почнуть минати самі по собі. І ви зможете вибратися з тієї глибокої калюжі, в якій загрузли.

Російська дружина американської знаменитості зізналась у вбивстві 10-річного сина

вівторок, 26 січень 2021, 21:01

40-річна уродженка Росії Ольга Фрімен, колишня дружина фотографа Діна Фрімена, який працював з такими знаменитостями, як Бредлі Купер, Емілі Ратоковскі, Девід Бекхем і учасниці групи Spice Girls, визнала себе винною у вбивстві їх десятирічного сина-інв...

Відреагувала на критику в українофобстві: Професорка університету Драгоманова оголосила себе представницею російської цивілізації

вівторок, 26 січень 2021, 20:54

Професорка Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко публічно розкритикувала новий закон про мову. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. Більченко впевнена, що це ті проблеми, про які потрібно гов...