Гороскоп Таро на листопад: Астрологи розповіли, які перешкоди і небезпеки готує кінець осені

Гороскоп Таро склала іменитий український таролог Олена Саламандра, розповівши, що на нас чекає у листопаді, передають Патріоти України.

Гороскоп на листопад 2020 по картах Таро обіцяє нам насичений подіями місяць. В кінці осені нам доведеться проявляти багато дипломатичності. Водночас карти радять бути дуже уважними, оскільки висока ймовірність обману.

Нас чекає насичений місяць, який принесе масу вражень у всіх сферах життя. "Листопад потребує гнучкості, вміння вести діалог з іншою людиною, приймати рішення швидко і якісно. Ризики обманів. Постарайтеся не вірити людям на слово. Такі ситуації допоможуть краще розбиратися в людях і не бути легковірними", - пише таролог. Олена Саламандра радить не давати грошей у борг і уникати фінансових авантюр.

Що готують карти Таро в коханні?

Місяць принесе новий подвійний досвід. Періоди спокою будуть змінюватися періодами активності і ризиками обману. Одиноких чекають шанси нового досвіду. Постарайтеся не бути довірливими. Серед маси нових знайомств, флірту і симпатій, багато людей будуть переслідувати свої цілі легкого зв'язку. Не дайте обдурити себе.

Сімейні зіткнутися з ревнощами, ситуаціями, в яких близька людина щось недоговорить або приховає. Такі ситуації потребуватимуть мудрості і стійкості. Надійдуть плітки і чутки про Вашу пару, яким не варто вірити.

Які перспективи обіцяють Таро в роботі?

У роботі чекає насичений період успіхів і випробувань. Доведеться ловити удачу за хвіст. Обставини допоможуть проявити себе з кращої сторони тим, хто не боїться експериментувати і швидко реагує на ситуацію. Остерігайтеся обману з боку інших людей. Уважно перевіряйте всі чутки, довіряйте тільки фактам. "Місяць принесе новий досвід. Не будьте довірливими і бережіть ту стабільність, яка є зараз у Вашому житті", - додала таролог.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...