
Місцеві жителі повідомляють про потужний вибух, що стався у окупованому Луганську. Про це пишуть користувачі соціальних мереж, передають Патріоти України.
Очевидці повідомляють: "Луганськ. У Вергунці знову вибухнув газопровід. Знову ДРГ?". За їхніми словами горить газопровід на вулиці Фрунзе. Жодних даних про загиблих або постраждалих поки що немає, так само, як і про причини вибуху.
Як повідомили у підприємстві "ЛуганськГаз", близько 23:10 почали надходити дзвінки про велике загоряння на газопроводі в районі Малої Вергунки. На місце події виїхали аварійні бригади.
У Києві правоохоронці викрили масштабну схему незаконного оформлення інвалідності, яка, за даними слідства, діяла щонайменше з 2024 року. За фіктивні медичні документи та встановлення групи інвалідності організатори вимагали від чоловіків від 25 до 30 ...
З 1 липня українці сплачуватимуть за комунальні послуги за колишніми розцінками – відповідні рішення вже затверджено. Ціна на електроенергію зафіксована на рівні 4,32 грн за кВт*год, а вартість природного газу становитиме 7,96 грн за кубометр. Про це й...