"Господи, як же це соромно": Відео відбору суддів Конституційного суду збурило мережу

Відбір конкурсною комісією суддів конституційного суду України (КСУ) перетворився на фарс, а кандидати під час спілкування з комісією продемонстрували свою кричущу профнепридатність. На це звернув увагу голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін. Антикорупціонер нагадав, що в усьому світі в КСУ потрапляють найкращі юристи нації, передають Патріоти України.

«А в нас Офіс Зеленського перетворює конкурс в КСУ на цирк, від якого вчора щелепи відпали навіть у досвідчених послів (які, здавалося б, всякого бачили)», – вважає Віталій Шабунін.

На відео, яким поділився активіст, співбесіду із конкурсною комісією, зокрема, проходить Микола Погорецький, якого пов’язують із заступником керівника Офісу президента Олегом Татаровим. Попри те, що конкурсна комісія називає його «одним з найвідоміших фахівців», Погорецький не може відповісти на питання для студентів юридичних вишів.

Наступна претендентка на обіймання посади судді КСУ не знає значення латинського виразу «Dura lex sed lex» (Закон суворий, але він закон), який студенти-юристи вивчають на першому курсі.

«До речі, та сама комісія не поставила іншій кандидатці від Татарова (Євграфовій) жодного питання про купу її елітної нерухомості та автівок, а також оформлений на матір бізнес в окупованому Криму», – зазначив Шабунін.

На думку антикорупціонера, люди, яких Офіс президента намагається просунути на посаду судей КСУ, нічим не кращі за скандально відомого голову цієї судової інстанції Тупицького, якому, до речі, залишилося керувати КСУ менш ніж один рік. За короткий час під публікацією Шабуніна з’явилася велика кількість коментарів, в яких люди висловлювали своє обурення даною ситуацією.

Крістіна Орбакайте публічно підтримала російських загарбників та їхні родини

неділя, 3 березень 2024, 8:05

Дочка Алли Пугачової зробила вчинок, який прямо вказує на те, що вона підтримує окупантів. Так, Крістіна Орбакайте виділила сім'ям російських військовослужбовців 50 квитків на свій концерт у Пітері. Як повідомив депутат Законодавчих зборів Санкт-Петерб...

Символ України, що чинить спротив світовому злу: Кулеметниця ЗСУ потрапила на обкладинку Vogue, відтіснивши знаменитих артистів, політиків, бізнесменів світу

неділя, 3 березень 2024, 7:40

Українська кулеметниця Оксана "Ксена" Рубаняк з'явилась на обкладинці весняного номера Vogue Ukraine. Військова позувала у формі. Руде волосся заплела в косу. Фотографував її британець Бретт Ллойд. "Весняний номер присвячений людям і справам, які надих...