Господиня спочатку злилася, потім оцінила: Собака врятував жінку від смертельного коронавірусу в Китаї

Мешканку Тайваню від смертельного коронавірусу, який лютує в Китаї, врятував її собака по кличці Комі. Про це сама жінка розповіла таблоїду The Daily Mail, зазначають Патріоти України.

За її словами, пес порвав її закордонний паспорт напередодні поїздки до міста Ухань, яке нині є епіцентром поширення смертельного захворювання.

"Спасибі, що ти знову захистив мене. Мені так пощастило зустріти тебе, мій маленький", - написала жінка на своїй сторінці в Facebook.

Відзначається, що жінка рада, що все склалося саме так, адже коли вона збиралася в Ухань, про спалах корона вірусу ще не було відомо.

Скільки українців готові вийти на новий Майдан і взяти в руки зброю: Соціологи оприлюднили дані

понеділок, 17 лютий 2020, 8:24

Центр соціальних та маркетингових досліджень Socis у лютому 2020 року поцікавився, в якій формі українці готові захищати свою громадянську або політичну позицію, передають Патріоти України. Згідно з результатами цього опитування, більшість українців - ...

"Страждають зуби і мікрофлора кишечника": Супрун попередила про небезпеку популярного продукту

понеділок, 17 лютий 2020, 8:13

Уляна Супрун розповіла, що важливо знати про цукор, а також повідомила, що популярний продукт має негативний вплив на організм. Тому його краще звести до мінімуму, передають Патріоти України. "Коли ми думаємо про щось солодке, зазвичай представляємо шо...