Гостре питання боксу в Олімпійських іграх: Чи буде виключено цей вид спорту з майбутніх програм?

Яке рішення прийняв МОК.

Бокс залишається олімпійським видом спорту, але у AIBA відібрали право організовувати турнір і кваліфікації. Бокс не будуть виключати з програми Олімпійських ігор-2020 року, які пройдуть з 24 липня по 9 серпня в Токіо. Відповідне рішення прийняв Міжнародний олімпійський комітет, повідомляють Патріоти України.

У свою чергу, Міжнародна асоціація боксу (AIBA) позбавлена права організовувати турніри і кваліфікації через проблеми з фінансовою звітністю, некомпетентною роботою суддів і системою організації турнірів.
Згідно з рішенням МОК, організацію олімпійського та кваліфікаційних турнірів доручать робочій групі, яку очолив член Олімпійського комітету Японії.
Відбір на Олімпіаду пройде з січня по травень 2020 року. Бокс був в програмі всіх Олімпіад з 1920 року, не дивлячись на те, що виникали суперечки через суддівство і підозри в договірних поєдинків.

Чотирикратну олімпійську чемпіонку Яну Клочкову обікрали в її день народження (фотофакти)

неділя, 9 серпень 2020, 11:56

Найтитулованіша плавчиня України 38-річна Яна Клочкова потрапила в неприємну ситуацію. Екс-спортсменка отримала «подарунок» на день народження 7 серпня, ставши жертвою злодіїв, зазначають Патріоти України. «Шок! Друзі, на жаль, мені доводиться поділити...

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й