Гостре питання боксу в Олімпійських іграх: Чи буде виключено цей вид спорту з майбутніх програм?

Яке рішення прийняв МОК.

Бокс залишається олімпійським видом спорту, але у AIBA відібрали право організовувати турнір і кваліфікації. Бокс не будуть виключати з програми Олімпійських ігор-2020 року, які пройдуть з 24 липня по 9 серпня в Токіо. Відповідне рішення прийняв Міжнародний олімпійський комітет, повідомляють Патріоти України.

У свою чергу, Міжнародна асоціація боксу (AIBA) позбавлена права організовувати турніри і кваліфікації через проблеми з фінансовою звітністю, некомпетентною роботою суддів і системою організації турнірів.
Згідно з рішенням МОК, організацію олімпійського та кваліфікаційних турнірів доручать робочій групі, яку очолив член Олімпійського комітету Японії.
Відбір на Олімпіаду пройде з січня по травень 2020 року. Бокс був в програмі всіх Олімпіад з 1920 року, не дивлячись на те, що виникали суперечки через суддівство і підозри в договірних поєдинків.

Хіти тижня. "Подвійні стандарти?": Ляшко з дружиною танцював на концерті прокремлівської співачки (відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 2:00

Відео знято 10 листопада в Палаці Спорту на концерті Любові Успенської. Українського політика Олега Ляшка, майстра скандальних витівок і епатажних заяв, звинуватили в подвійних стандартах, передають Патріоти України. У мережі обговорюють відео, на яком...

Хіти тижня. Зовсім не красунчик: Вчені показали, як виглядав перший чоловік на Землі (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 1:00

Вчені з США, Великобританії і Німеччини реконструювали обличчя одного з найдавніших предків людини - афгарського австралопітека, саме його називають першою людиною на Землі. Про це повідомляє Wall Street Journal, передають Патріоти України. За даними в...