Готується служити у ЗСУ: Пес із Росгвардії за місяць вивчив команди українською мовою

Бельгійська вівчарка на прізвисько Бакс, яка раніше служила у Росгвардіі, вивчила команди українською мовою менше ніж за місяць. Про це розповів Юрій Шутяк, який очолює Миколаївську обласну громадську організацію по сприянню обороні Україні, передають Патріоти України.

"Собака розумна, відмінна. Що стосується команд українською мовою – вони дублюються жестом і голосом. Іншими словами, пес прийняв українську мову і почав її розуміти", – розповів Шутяк.

Зовсім скоро собака приступить до служби в лавах Національної гвардії України. "Поки що батальйон, в якому знаходиться пес, у резерві", – уточнив активіст.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, як у Миколаївській області службового пса окупантів, який вижив під час бою, забрали українські військові. "Після розгрому російських військ собаки розбіглися, їх було чотири-п'ять. Цей пес два тижні не давався нікому в руки. Одна з місцевих мешканок, Валентина, змогла приручити його. Виставляла їжу, щоб підгодовувати пса, також У Валентини у дворі була своя вівчарка, сука. Таким чином цей пес і опинився у Валентини. Було навіть таке, що Валентині пропонували гроші за цю собаку, потім почали погрожувати. Довелося втрутитися мені. Тепер ця вівчарка захищає Миколаївську область", – додав Шутяк.

Джерело: Сегодня

Будьте обережними! В Києві через відключення вуличного освітлення кількість загиблих пішоходів зросла вшестеро

четвер, 1 грудень 2022, 17:04

Відключене вуличне освітлення та світлофори призводять до колосального збільшення смертельних ДТП. . В Києві у 6 разів збільшилась кількість загиблих у ДТП за участю пішоходів з появою віялових відключень. Про це повідомив пресофіцер управління патр...

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...