Готуйте до сюрпризів! Кінець зими та початок весни в Україні будуть аномальними - ось чого чекати

Тепла, як для лютого, погода, яка встановилася в Україні в останні дні, збережеться і нового тижня, передають Патріоти України.

Метеоролог Ігор Кібальчич прогнозує, що найближчим часом опади не очікуються — у країні встановився антициклональний тип атмосферної циркуляції. В Україну під впливом південно-східного вітру продовжуватиме надходити тепла повітряна маса, а малохмарна погода забезпечить інтенсивний денний прогрів. Тож температурне тло по всій країні очікується вище за норму, особливо високі показники прогнозуються у західних та південних областях — там середньодобова температура відповідатиме середині березня.

У понеділок, 26 лютого, в Україні опадів не очікується, лише вночі у західній частині місцями пройде невеликий короткочасний дощ. У західних областях подекуди туман. Вітер південно-східний, 7 — 12 м/с, на Донбасі та у Приазов'ї вдень місцями пориви, 15 — 20 м/с. Температура повітря вночі −4…+1°С, удень +3…+8°С. У західних та південних областях вночі +2…+7°С, удень +9…+14°С, на Закарпатті до +16°С.

У вівторок, 27 лютого, очікується мінлива хмарність, без опадів. На крайньому заході вночі та вранці місцями тумани. Вітер південно-східний, 7 — 12 м/с, на Донбасі та у Приазов'ї вдень місцями пориви, 15 — 20 м/с. Температура повітря вночі 0…-5°С, вдень +3…+8°С. У західних та південних областях (крім прибережної зони) вночі +1…+6°С, удень +9…+14°С, на Закарпатті до +16°С.

У середу, 28 лютого, утримається тепла та суха погода по всій країні. У західній частині вночі та вранці місцями тумани. Вітер південно-східний, 5−10 м/с. Температура повітря вночі 0…-5°С, вдень +3…+8°С. У західних та південних областях вночі +1…+6°С, удень +9…+14°С, на Закарпатті до +16°С.

У четвер, 29 лютого, на всій території країни очікується суха сонячна погода. Вночі та вранці у західних областях місцями туман. Вітер південно-східної чверті, 5−10 м/с. Температура повітря вночі −4…+1°С, удень +3…+8°С. У західних та південних областях (крім прибережної зони) вночі +1…+6°С, удень +8…+13°С, на Закарпатті до +17°С.

У п'ятницю, 1 березня, в Україні утримається малохмарна тепла погода, без опадів. Вітер південно-східний, 5−10 м/с. Температура повітря вночі −1…+4 °С, удень +7…+12 °С, у Криму та на Закарпатті +12…+17 °С.

У суботу, 2 березня, опадів у нашій країні не передбачається. Вітер східний, 5−10 м/с. Температура повітря вночі −2…+3°С, удень +6…+11°С, у західних та південних областях +8…+13°С.

У неділю, 3 березня, опадів в Україні не передбачається. Вітер східної чверті, 5−10 м/с. Температура повітря вночі −3…+2°С, удень +6…+11°С, у північних областях 0…+5°С.

До 600 євро на людину: Названо суми, які роздають біженцям з України в найпопулярніших країнах ЄС

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:56

Українські переселенці, шукаючи притулок за кордоном, можуть розраховувати на фінансову підтримку від країни, де вони перебувають. Найбільше українських біженців знаходиться у Німеччині, Франції, Італії, Польщі та Чехії. Розміри соціальних виплат від ц...

В Україні засуджені зможуть служити в ЗСУ навіть офіцерами, але є умова: У Раді пояснили механізм

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:44

Генеральним штабом Збройних сил спільно з Міноборони та Мін’юстом було розроблено законопроєкт про можливість мобілізації засуджених. Документ передбачає обов’язкову згоду не лише самих в’язнів, а й командирів частин, де будуть створені такі окремі спе...