
У середу, 23 грудня, Кабінет міністрів України виступив з пропозицією ввести адміністративну відповідальність за порушення режиму самоізоляції. Відповідна пропозиція була озвучена в ході засідання уряду, передають Патріоти України.
У Кабміні пропонують штрафувати порушників, що не дотримуються карантинних вимог, на суму від 3 400 гривень до 8 500 гривень.
Законопроект повинні передати в Раду, парламент прийме остаточне рішення про його долю. Як відомо, самоізоляція - це утримання від контакту з іншими особами для зменшення ризику інфікування.
Раніше в Україні посилили покарання для тих, хто не надягає маску. Штраф складає від 170 гривень до 255 гривень за перебування в громадських закладах і транспорті без засобів захисту.
У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...