Готуйте пуховики! Синоптики, розповіли коли в Україні почнуться морози і сніг

Синоптики дали прогноз погоди на листопад 2021, розповівши коли в Україні денна температура опуститься нижче нуля, а дощові опади зміняться снігом.

Згідно з даними ресурсу WorldWeather, морози і сніг нас чекають тільки в кінці листопада. Перша декада листопада буде досить теплою, як для цього місяця. Вдень очікується +9+14 градусів, а вночі +4+8 і навіть до +10 градусів.

У другій десятиденці градусники покажуть більш скромні +5+7 вдень і +1+3 вночі. В кінці місяця температура буде знижуватися вночі до мінусів, а вдень підвищуватися до мізерних +2+5. Сніг вірогідний, згідно з попереднім прогнозом, тільки в останні дні листопада.

А ось за даними завідувачки відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіри Мартазинової, вже перші дні листопада будуть прохолодними. Але в середині місяця можливе потепління.

"На початку листопада ми очікуємо температуру повітря близько 0 градусів, а вночі близько 5 градусів морозу. Тим не менш, це будуть ще не зимові процеси. І знову листопад буде демонструвати нам таку ж температурну нестійкість: температури в середині листопада будуть доходити до 14-15 градусів тепла", - прогнозує кліматолог. Зимове похолодання, за її прогнозом, прийде ближче до кінця місяця.

Український призер "Ігор нескорених" із Маріуполя разом із дружиною-слідчим продалися окупантам (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 14:01

Золотий призер всесвітньо відомих змагань "Ігор нескорених" Олександр Бєлобоков під час евакуації з Маріуполя втік до окупантів і вже "гастролює" Росією. Його дружина – слідчий поліції – і зовсім влаштувалася прислужувати в "прокуратуру ДНР". Подружжя,...

"У центрі Києва маму вдарив по голові націоналіст": Гордон показав відео з Лолітою, де вона ображає українців

вівторок, 16 серпень 2022, 12:53

Український журналіст Дмитро Гордон показав відео з російською співачкою родом з Мукачева Лолітою, яка називає українців "бандерівцями". На відео Лоліта розповідає про те, що Росія їй дала те, чого не змогла дати Україна, передають Патріоти України. "С...