
Тарифи на воду значно зростуть, а борги за її постачання в столиці стягуватимуть колектори, які запрацюють незабаром, передають Патріоти України.
"Тепер договір і закон передбачають, що можуть обмежувати або зовсім відключати від водопостачання, водовідведення й усіх інших послуг", - каже директор аналітичного центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко в "Сніданку з 1+1".
Крім того, у столиці стягувати борги взагалі почнуть колектори. "Товариство змушене звертатися до послуг професійних організацій для збільшення ефективності своєї роботи", - йдеться у повідомленні Київводоканалу.
Київводоканал у відповідь на офіційний запит "Сніданку" підтвердив, що зовсім скоро почне співпрацювати з професійними повертальниками боргів. Адже населення винне організації чималеньку суму. "Станом на 1 квітня 2020 року, заборгованість населення міста Києва перед товариством за спожиті послуги з централізованого постачання та відведення води становить 566 мільйонів 180 тисяч гривень", - зазначено у відповіді.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...