Готуйтеся: Борги за воду в Україні почнуть стягувати колектори

Тарифи на воду значно зростуть, а борги за її постачання в столиці стягуватимуть колектори, які запрацюють незабаром, передають Патріоти України.

"Тепер договір і закон передбачають, що можуть обмежувати або зовсім відключати від водопостачання, водовідведення й усіх інших послуг", - каже директор аналітичного центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко в "Сніданку з 1+1".

Крім того, у столиці стягувати борги взагалі почнуть колектори. "Товариство змушене звертатися до послуг професійних організацій для збільшення ефективності своєї роботи", - йдеться у повідомленні Київводоканалу.

Київводоканал у відповідь на офіційний запит "Сніданку" підтвердив, що зовсім скоро почне співпрацювати з професійними повертальниками боргів. Адже населення винне організації чималеньку суму. "Станом на 1 квітня 2020 року, заборгованість населення міста Києва перед товариством за спожиті послуги з централізованого постачання та відведення води становить 566 мільйонів 180 тисяч гривень", - зазначено у відповіді.

Наступник Патона, або Хто замінить 101-річну легенду на посаді очільника НАН України

неділя, 12 липень 2020, 6:10

Борис Патон перебуває на посаді президента НАН України 58 років. Борису Патону – 101 рік, 58 з яких він є президентом Національної академії наук України (НАНУ). У березні цього року з'явилася інформація, що науковець залишає свою посаду. Утім, він не й...

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...