
Тарифи на воду значно зростуть, а борги за її постачання в столиці стягуватимуть колектори, які запрацюють незабаром, передають Патріоти України.
"Тепер договір і закон передбачають, що можуть обмежувати або зовсім відключати від водопостачання, водовідведення й усіх інших послуг", - каже директор аналітичного центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко в "Сніданку з 1+1".
Крім того, у столиці стягувати борги взагалі почнуть колектори. "Товариство змушене звертатися до послуг професійних організацій для збільшення ефективності своєї роботи", - йдеться у повідомленні Київводоканалу.
Київводоканал у відповідь на офіційний запит "Сніданку" підтвердив, що зовсім скоро почне співпрацювати з професійними повертальниками боргів. Адже населення винне організації чималеньку суму. "Станом на 1 квітня 2020 року, заборгованість населення міста Києва перед товариством за спожиті послуги з централізованого постачання та відведення води становить 566 мільйонів 180 тисяч гривень", - зазначено у відповіді.
В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...